Що таке легкість в любові? Що під цим розуміють чоловіки? Як її повернути, якщо вона зникла? Ця стаття-натхнення дасть відповіді на животрепетні питання і допоможе тим, хто втомився від важких і складних відносин.

Чоловіки, які нещодавно розлучилися з подругою або дружиною, часто говорять, що їм не вистачило легкості у відносинах. Вони не лукавлять! Для нас, жінок, словосполучення «легкі відносини» майже завжди означає «відносини без зобов’язань», але чи це так насправді? Давайте розберемося.

Спочатку була легкість…

На початку вашого роману були недовгі та гарячі побачення, ніжна смс-листування, обмін фотографіями. Про що ви говорили? Швидше за все, про погоду та природу, ділилися цікавими історіями з життя, обговорювали фільми, мріяли про щось і фантазували. Ви обоє отримували задоволення від часу, яке проводили удвох. І точно не обговорювали курс долара і політику, не скаржилися на свою низьку зарплату, колег і начальство. Так?

Ви дивилися на НЬОГО з обожнюванням, ви знаходили в ньому достоїнства, ви поважали його мужність. А ще ви завжди виглядали на всі 100% і, звісно, посміхалися! Для НЬОГО це і є ЛЕГКІСТЬ!

Знайома історія? Ця історія про вас. Так, ви були такий зовсім недавно. А потім щось раптом сталося. І тепер він скаржиться, що стомився від важких відносин, що йому потрібна «легкість». А ви після таких слів думаєте: «Він мене розлюбив» або «Він не хоче брати на себе відповідальність за відносини». СТОП! Це не так!

15 секретів легкості у відносинах

В його голові зовсім інша картина! Він як і раніше любить вас, просто йому останнім часом дуже не вистачає вашої уваги. Звичайного жіночого уваги і участі, без критики і суперечок, без обговорення комунальних платежів, без порад в стилі «Я ж казала!», без скандалів через розкиданих шкарпеток. Без цього всього, розумієте?

Він СКУЧИВ! Він хоче розбудити у вас ту жінку, яка його надихала на подвиги і обожнювала, не приховуючи свого захоплення! І це додавало йому мужності і цілеспрямованості.

Що ж робити? Як повернути колишню ЛЕГКІСТЬ у відносини?

Як повернути легкість у відносини?

Я поділюся з вами ефективними способами, застосовуючи які ви почнете отримувати задоволення від відносин з новою силою. Але для початку запам’ятайте: щоб повернути легкість — не ускладнюйте!

1. Навчіться мовчати в спальні

Перестаньте обговорювати проблеми в ліжку, та взагалі, зведіть до абсолютного мінімуму будь-які розмови в спальні! Все що можна, це говорити про те, як ви його хочете, як він сильний і прекрасний. Спальня створена не для розмов — спальня для сексу і любові!

2. Дайте йому час

Зустрічайте його з посмішкою і не починайте побутові розмови хоча б протягом 30 хвилин після того, як він прийшов. Дайте чоловікові час вийти з ролі напористого бізнесмена і перетворитися у вашого ласкавого «котика».

3. Станьте непередбачуваною

Не закочуйте сцени ревнощів на рівному місці або просто за звичкою. Не питайте, де він був і хто пише йому смс! Дозвольте йому самому помітити, що ви «дивно» себе ведете, і він почне докладати зусилля, щоб повернути вашу увагу.

4. Підбадьорюйте його, вірте в нього

Хваліть його. Хваліть його за все! За те, як він майстерно вкрутив лампочку, за те, як нагострив ножа, за героїчне створення вечері або випадково помиту чашку. Він чекає вашого схвалення завжди. Тільки не перестарайтеся. Пам’ятайте: він не дитина, а дорослий чоловік. Хваліть його як чоловіка.

Вірте в нього, що б не сталося. Вірте і все тут. Він зможе, він сильний! Говорите йому це і вірте в те, що він впорається з будь-якими труднощами. Тому що у вас НАЙКРАЩИЙ чоловік!

5. Опануйте мистецтвом слухати і чути

Слухайте його, не перебиваючи! Якщо він захоче виговоритися після робочого дня — вислухайте його мовчки. Якщо він не готовий виливати душу — не тягніть його насильно в діалог, чоловік іноді потребує тиші і самоті.

6. Дайте йому відчуття потрібності

Коли ваші очі горять від того, що він просто поруч, від того, що до нього можна під’їхати і подивитися кіно на його плечі, коли ви щиро радієте, що він у вас є, тоді він відчуває, що вам потрібен. Дайте йому відчуття потрібності, скажіть йому про це.

7. Знайдіть те, за що його можна поважати

Ви здивуєтеся, але в ньому чимало позитивних якостей, на які ви просто перестали звертати увагу. Знайдіть їх знову або відкрийте в ньому щось особливе. Поважайте його! Для чоловіка слова поваги значать набагато більше, ніж слова любові.

8. Не командуйте і не радьте

Пам’ятайте, що йому не потрібна мама, вона в нього вже є. У вас він хоче бачити союзника і жінку, яку поведе за собою. Дайте йому це відчуття, проявіть свою жіночу гнучкість.

9. Дайте йому свободу і станьте вільної

Найстрашніше покарання для будь-якої людини — це обмеження свободи. Не дозволяйте відносин стати тюремною камерою для вас обох! Поставтеся з розумінням і повагою до того, що йому іноді хочеться побути в чоловічій компанії або одному. До речі, ніщо так не зближує, як розлука. Відпочивайте один від одного хоча б раз в місяць, дайте один одному скучити — це додасть вогню у ваші почуття.

15 секретів легкості у відносинах

10. Здивуйте його

Запросіть його на побачення в затишне кафе, де в меню є те, що він любить. Тим самим ви покажете, наскільки уважні до його смакам.

11. Заінтригуйте його

Розкажіть йому про свої мрії, пов’язаних з вашим спільним майбутнім. Опишіть все яскраво, барвисто і позитивно, при цьому не чекайте і не вимагайте відповіді або термінової реалізації прямо зараз. Просто так, дивлячись у небо, мрійливо розкажіть йому красиву історію, в якій він головний герой.

12. Розвивайтеся

Станьте цікавою самій собі. Займіться чимось новим, зустрічайтеся з подругами, читайте, малюйте, танцюйте, та все, що завгодно! Ви почнете порушувати його інтерес, він подивиться на вас по-новому. Захоплена жінка — це звабливий космос для чоловіка. Він захоче розгадувати вас знову і знову.

13. Посміхайтеся

Легка «посмішка Джоконди»… Загадкова, принадна, заспокійлива і дає йому відчуття, що він удома, що йому раді і поруч з ним його жінка, вона щаслива, а значить, він її герой!

14. Робіть йому компліменти

Це банально? Анітрохи! Чоловіки не менше жінок чекають підтвердження своєї унікальності і цінності. Дайте йому це! Приділяйте увагу конкретним деталям. Комплімент «Ти чудово виглядаєш!» не підійде, це знеособлена фраза. Набагато краще так: «Як тобі личить ця сорочка, мені так подобається! Ти справжній мачо!» Ви побачите, як він тут же спробує виправдати ваші слова.

15. Вибирайте слова, бо вони матеріалізуються

І нарешті, перестаньте скаржитися на роботу, начальника, зарплату, країну, сусідів. Просто перестаньте і все. Ваші думки — сильна енергія, а слова мають ще великим потенціалом. Вибирайте щасливе життя і говоріть про хороше. Якщо ж потрібно обговорити щось неприємне, то промовляйте це без зайвого трагізму, а з часткою гумору і оптимізму.

Не ускладнюйте!

Ось такі нехитрі хитрощі. Але важливо не просто знати, а застосовувати на практиці. І через пару днів ви здивуєтеся, наскільки закохані одне в одного!

Відносини — це найпрекрасніша з усіх робіт на землі, і коли ви її полюбите, то обов’язково почуєте, як ваш чоловік говорить своїм друзям:

— Вона неймовірна Жінка!

— Так? І чим вона відрізняється від інших?

— Їй достатньо поглянути, а мені вже не терпиться зробити заради неї подвиг!

Джерело: http://europarfum.net.ua/