Секс – невід’ємна частина дорослих відносин. Особливо інтимна близькість важлива для чоловіків. У природі кожного самця закладена програма запліднити найбільшу кількість самок. Ідеальним каркасом для максимальної насолоди є любов. Але через час пристрасть вщухає, і всі промахи в сексі відразу спливають.

Існує 5 фатальних помилок в ліжку, які допускають жінки. Ці помилки (на думку чоловіків) можуть призвести до закінчення навіть самих сильних відносин.

Помилка №1. Інертність

Чоловіки по-різному називають цю помилку: «бути холодною», «колода», «пасивна» та ін. Але суть одна – жінка перетворює процес насолоди в уповільнений. Причин тому може бути безліч. Найпоширенішими є:

Скутість, сором’язливість

Коли жінка думає про те, як вона виглядає, комплексує через своїх недоліків (частіше надуманих), розслабитися вже не вдається. Тільки от чоловіків збуджує оголене тіло, а не якісь окремі аспекти. Якщо Ви просто не в формі, то це разове явище. Систематична ж недоглянутість або погане здоров’я – серйозний привід попрацювати над собою, а не відчувати чоловіка.

Сумовитий настрій

5 фатальні помилки жінок у постелі

Важко уявити як жінка, яка весь час ниє, скаржиться і дратується, раптом під час сексу перетворюється у страсну тигрицю. Найчастіше «тухлий» настрій за життя переноситься в ліжко. Будьте солодше. Одягайте іноді «рожеві окуляри» і все зміниться на краще. Чоловікам подобається, коли їх обволікають радістю і життєлюбством.

Втома

«Болить голова» – фраза, але жінки не вгамовуються. Безумовно, повсякденні клопоти, турботи про дітей, грошові питання залишають відбиток на настрої. Тільки втомлюється жінка найчастіше не від цих проблем, а від свого ставлення до всього. Зрештою, Вам потрібно розслабитися. Вчіться відключатися і перемикатися. Краще не робити взагалі, ніж аби як. Чоловіків це ображає.

Гидливість

Деякі жінки ховають свої справжні почуття під словом «принципи», але суть не змінюється. Жінка не приносить чоловікові задоволення, тому що їй неприємно. Варто задуматися, якщо Вам з цим чоловіком не хочеться розслабитися, зробити йому добре, а чи є почуття взагалі?

Помилка №2. Зайва ініціатива

Протилежна першій помилку. У цієї помилки є два вектори:

Прояв ініціативи на початковому етапі відносин

Не варто демонструвати всі свої навички. У Вас може бути до улюбленого мала кількість партнерів, але якщо Ви покажете всі свої вміння, чоловік буде вважати Вас «колишня». Навряд чи це призведе до серйозного етапу в стосунках. Бути чуттєвою та відритої в інтимі – не значить бути занадто ініціативної. І ні в якому разі не показуйте, що знаєте більше за нього.

Брати на себе провідну роль

Це дуже дивний момент, так як багато жінок, боячись зробити помилку №1, приступають до активних дій. Виявляється, 86% чоловіків цього не люблять. А саме не люблять, коли жінка сама змінює пози і трактує подальший сценарій в сексі. Бути сексуальною – значить відповідати на його дії, вловлювати його бажання, а не самої його перевертати. Винятки бувають, але все ж краще бути продовженням чоловіка або дуже м’яко направляти під свої бажання.

Помилка №3. Секс утрьох

Божевільна помилка, яку роблять багато жінок. 98% опитаних чоловіків сказали, що, спробувавши таким чином зі своєю дівчиною, вже не бачать її своєю дружиною і матір’ю своїх дітей.

Не всі жінки йдуть на такий експеримент із-за своєї развратности, найчастіше, навпаки, від великої любові до свого чоловіка. Робити, як він хоче, аби йому було добре – справді фатальна помилка, яка малоймовірно викличе в ньому потрібні Вам почуття. При цьому Ваша психіка може серйозно постраждати.

Помилка №4. Нехтування безпекою

Поширена помилка, що може мати сумні наслідки:

Венеричні захворювання

Прагнучи зробити приємно партнеру (особливо, неперевіреного), можна скалічити своє життя. Не можна так не поважати своє здоров’я, адже жінка – родюче створення. Сьогохвилинне задоволення призводить до безпліддя, болів і іншим гидким проявів. Цінувати себе треба, а доставити чоловікові блаженство можна іншими способами.

Позапланова вагітність

Деякі жінки вважають, що завагітнівши, вони утримають чоловіка. У такому разі дитина є засобом досягнення мети, а не бажаним подарунком долі. А чоловік все одно не полюбить. Чоловіки за своєю природою не прив’язуються до дітей, як це робить жінка. Це мати прищеплює чоловікові любов до свого чада. І якщо Ви улюблені, то Вас і з чужими дітьми заберуть, а якщо ні – то і свої не допоможуть.

5 фатальні помилки жінок у постелі

Помилка №5. Безладне статеве життя

Секс з різними партнерами ніколи не призведе до гарних наслідків. Жінка має зношений вигляд, дешеву репутацію, а іноді і погане здоров’я (у разі допущення помилки №4). На таку дурість жінки йдуть з різних причин. Розпусне життя – уділ слабких жінок. Бережіть себе, не розтрачуйте на непотрібні зв’язки. Втрачаючи енергію, Ви втрачаєте своєї привабливості. І 99% чоловіків сказали, що доступні жінки для них не представляють інтересу, як дружини. Цінуйте себе, і будьте чесними: не всі ті зв’язки, в які Ви вступаєте, вдалі, тому не використовуйте для себе примітивне виправдання «для здоров’я» чи «я подобаюся багатьом чоловікам». По-перше, здоров’я можна серйозно зіпсувати, по-друге, багато чоловіків (особливо в стані веселощів) «всеїдні» і їм всі жінки подобаються.

Крім фатальних помилок є безліч менш серйозних помилок, таких як розмови під час сексу, невдале білизна тощо, Але вони не призведуть до серйозних наслідків. А ось фатальні 5 помилок можуть зруйнувати найсильніші почуття. І чим Ви старше, тим гостріше все переноситься. Бережіть себе, будьте мудрі й улюблені!

Джерело: http://glam-novias.com.ua/