Як отримати задоволення від інтимної близькості? Чоловікам таке питання може здатися дивним, проте для багатьох жінок це дійсно проблема. Сексологи стверджують: жіноче задоволення на 70% залежить від психіки і лише 30% від фізіології. Ось чому зусилля, спрямовані на те, щоб знайти потрібну позу або особливу ерогенну зону, часто не дають результату. Така вже тонка і складна система жіночий організм!

Як отримати задоволення від сексу? Як «відключити голову» під час любовної гри? Як досягти оргазму? Розкриваємо 5 секретів жіночої втіхи!

1. Любіть і приймайте себе

Кожна з нас має уявлення про те, якою повинна бути ідеальна дружина, ідеальна коханка, ідеальна жінка. Як водиться, ідеал виявляється недосяжним. У підсумку ми закриваємо потік любові до себе, не приймаємо себе і не дозволяємо собі насолоджуватися, підсвідомо вважаючи, що неідеальна жінка не має на це права.

Для того щоб прийняти себе, зробіть просте вправу! Візьміть два аркуші паперу. На першому напишіть лист самої себе, де Ви розповісте про те, що Ви в собі приймаєте, а що не приймаєте. На другому аркуші напишіть ще один лист, але вже від імені тієї, кому Ви писали в перший раз. Пишіть його спонтанно, не думаючи про те, що виходить, а потім прочитайте. Напевно Ви знайдете багато цікавого.

5 кроків до отримання жіночого задоволення

2. Опрацюйте негативні установки

Негативні установки переслідують нас з дитинства, і часто ми не звертаємо на них ніякої уваги. Проте саме вони створюють бар’єри, які заважають нам насолоджуватися сексом і відчувати задоволення. Як їх виявити?

Коли Ви почнете фантазувати на еротичну тему або ж розвивати свою сексуальність, поспостерігайте, які думки, фрази, словосполучення приходять в голову, що наповнює Вас в цей момент. Можливо, Ви виявите якісь негативні почуття, виявіть ту саму установку, яка і є бар’єром для отримання насолоди.

Рада

Для роботи з психологічними блоками також є вправа. Випишіть свої негативні установки, а потім змініть їх так, щоб вони звучали в позитивному ключі. Приміром, батьки, бабусі-дідусі чи хтось ще, могли вимовляти таку фразу: «Пристойні дівчатка так не поводяться». Візьміть цю фразу і перезапишіть: «Пристойні дівчатка роблять так, щоб це приносило їм задоволення». Або ж Ваша негативна установка може звучати наступним чином: «Ти гарна дівчинка, і так робити не можна». Перезапишіть її: «Я хороша дівчинка, і я роблю те, що приносить мені насолоду».

3. Навчіться розслаблятися

Коли в останній раз Ви дійсно розслаблялися? Не на бігу, не тому що треба встигнути відпочити в заданий проміжок часу, не тому що у Вас з’явилося «вільне віконце». Отже, коли Ви по-справжньому розслаблялися і отримували від цього задоволення, і що сприяло розслабленню?

Випишіть собі ті речі, ситуації, слова, які занурюють Вас в стан солодкої знемоги, і на основі цього складіть програму розслаблення на тиждень.

4. Пийте більше води і стежте за своїм здоров’ям

Будь-яку проблему потрібно вирішувати в комплексі, тому важливо стежити не тільки за своїми думками, але і за своїм фізичним станом. Наше тіло приблизно на 75% складається з води. Якщо в нас недостатньо вологи, то всі фізіологічні процеси перестають відбуватися природним для них чином. В результаті ми втрачаємо чуттєвість і сексуальність.

Пийте більше води, правильно харчуйтеся, займайтеся спортом, рухайтеся, ходіть на масаж. Ваше тіло віддячить вам митями задоволення!

5 кроків до отримання жіночого задоволення

5. Дихайте глибше і голосніше

Під час близькості з коханою людиною не соромтеся дихати глибоко й шумно. Робіть глибокий вдих і при цьому розслабте живіт, а потім робіть сильний видих – дуже тихий і сильний. Так Ви підсилите приємні відчуття і наблизити оргазм.

Використовуйте ці поради, і дуже-дуже скоро Ви навчитеся отримувати неймовірне жіноче задоволення з чоловіком!

Джерело: http://papaznaet.com.ua/