Я скрізь натикаюся на жіночі статті, відео і навіть книги в дусі «Як швидко розпізнати пікапера?», «Як не вестися маніпуляції?», «Навіщо закомплексовані і невпевнені в собі чоловіки записуються на пікап-курси?», «Тренери по пікапу – шахраї і невдахи» і т. п.

Дивлячись на таку кількість бруду, старанно выливаемое на голови чоловіків, які навчають і навчаються пікапу, мимоволі замислюєшся, а що ж такого поганого вони зробили жінкам, зокрема авторам цих публікацій? Звідки стільки жовчі, злоби, ненависті?

Не подумайте, я зовсім не збираюся виправдовувати пікаперів, представляючи їх несправедливо скривдженими «милими янголятами», сеющими добро і любов. Я хочу бути об’єктивним і неупередженим, а тому розповім про пикаперах правду, без нальоту жовчі, але і без обожнювання.

І між іншим, об’єктивним я зможу, оскільки маю за плечима особистий досвід навчання тисяч чоловіків по всій Росії побудови відносин з дівчатами.

Свої оцінки я буду давати на основі статистики за чоловікам, які пройшли навчання в моєму проекті Newman за останні п’ять років, і статистики за індивідуальними коучингам за останні сім років.

5 міфів про стосунки з пікаперами

Ну що ж, настав час розвінчати міфи про пикаперах! Але для початку давайте визначимося з опорними поняттями:

Пікап – це наука (інструмент) про ефективній взаємодії (знайомстві, спокушанні, розвиток відносин) з протилежною статтю в рамках тієї мети, яку людина ставить собі.

Пікапер – людина, що свідомо займається розвитком у собі навички спілкування з протилежною статтю в контексті знайомства, спокушання і побудови відносин.

Відразу відзначу два факти:

  • У визначенні поняття «пікапер» я написав, що це саме «людина», а не конкретно «чоловік», оскільки на даний момент існує як чоловічий, так і жіночий пікап, і відповідні школи.
  • У визначенні «пікапа» я зазначив, що це «наука про ефективне взаємодії, іншими словами – це інструмент досягнення мети, а не мета. Мета людина вибирає собі сам.

5 міфів про стосунки з пікаперами

Топ-5 міфів про пикаперах:

1. Всі пікапери – невиправні бабії

Так, серед пікаперів є чоловіки полігамні. І такі, очевидно, невиправні. Але їх, за моєю статистикою, не більше 10-15%. 70% клієнтів тренінгів по пікапу прагнуть побудувати серйозні стосунки. Безліч чоловіків, що відвідали мої тренінги, сьогодні одружені, а деякі вже стали щасливими батьками.

2. Всім пікаперам потрібен тільки секс на одну ніч

Пошук партнера для сексу на одну ніч ніяк не залежить від того, займається чоловік пікапом чи ні. Буде це одноразовий секс, на 70% залежить від САМОЇ ДІВЧИНИ і лише на 30% – від поточних потреб чоловіка. Нагадаю, що пікап – це всього лише інструмент, а не мета взаємодії з дівчиною. Не всі чоловіки хочуть тільки сексу! Але якщо дівчина може запропонувати тільки секс, чоловік не відмовиться.

3. Пікапери – невпевнені в собі студенти

З цим я частково можу погодитися. Так, серед моїх клієнтів є така категорія, але їх не більше 15-20% від загального числа. І я щиро поважаю студентів, що прийшли на мої тренінги! Адже 25000-30000 рублів за груповий тренінг готовий заплатити далеко не кожен дорослий чоловік (про індивідуальні консультації я взагалі мовчу). Студент, який вклав ці гроші в свій розвиток, а не витратив на розваги, безумовно, гідний поваги!

5 міфів про стосунки з пікаперами

Що стосується інших відвідувачів тренінгів по пікапу: 40% – наймані працівники компаній різного рівня, 20% – керівники середньої ланки, 20-25% – бізнесмени, музиканти, топ-менеджери великих компаній (зазвичай вони вибирають індивідуальні програми). Так що говорити, що всі пікапери – ніщеброди і невпевнені в собі підлітки, я б не став.

4. Всі пікапери спокушають шаблонами

Тут треба внести ясність. Так, шаблони є і ними, звичайно, користуються. Питання ХТО, ЯК і КОЛИ?

ХТО: у будь-якій справі, будь то навчання грі на піаніно, техніці продажів, публічних виступів або управління машиною, новачки використовують шаблони. Дійсно, звідки візьметься імпровізація, якщо немає досвіду? Звідки чоловік дізнається, що потрібно сказати дівчині при зустрічі, якщо вона раніше цього ніколи не робив?

ЯК: шаблон видно ТІЛЬКИ при його невмілому використанні, коли навик ще не сформований. Між іншим, поведінка дівчат, які пройшли нещодавно жіночі пікап-тренінги, теж виглядає шаблонно і неприродно. Але відбувається це не з-за того, що вони «злі манипуляторши» або «хочуть використати чоловіка за призначенням, а потім кинути з розбитим серцем», а тому, що навик ще не відточений. Я поважаю жінок за прагнення розвиватися і ставати краще. Через пару років практики такі дівчата будуть дуже затребувані у чоловіків!

КОЛИ: тільки з практикою і досвідом навик вбудовується на несвідомий рівень і вже стає абсолютно природним і непомітним для оточуючих. Загалом, досвідченого пікапера Ви, швидше за все, не відрізните від звичайного чоловіка. Він і сам давно забув, що є пікапером.

У будь-якому випадку не рекомендую вішати на людей ярлики. За непоказною технікою спокушання, можливо, криється набагато більш глибокий і дійсно цікавий чоловік, що Вам могло здатися на перший погляд.

5. Пікапери нерозбірливі в статевих зв’язках

На початкових етапах навчання – можливо. Але така стратегія вибору притаманна більшості чоловіків, які мають невеликий досвід спілкування з дівчатами. Пікап тут, знову-таки, ні при чому. З часом будь-який чоловік переходить з кількісного показника на якісний. І це як раз представляє набагато більшу проблему для дівчат, адже тепер секс не є для чоловіка стримуючим фактором. Такого чоловіка за допомогою маніпуляцій «недавання» або обмеження сексу вже не втримаєш. Якщо ж чоловік не тільки хороший спокусник, але ще й успішний у соціальному плані, то він пред’являє дуже високі вимоги до дівчат. Втім, і від просто сексу він відмовлятися, швидше за все, не стане, якщо дівчина симпатична йому в цілому.

Короткий підсумок:

Милі дівчата! Не вещайте ярлики на чоловіків при будь-якому зручному випадку. Життя надто многовариантна, щоб мислити загальноприйнятими стереотипами. Шукайте в людині, перш за все, людини, а не пікапера! Будьте мудрішими!

Джерело: http://ges.kiev.ua/