Хто з нас не мріє стати багатим? Мабуть, тільки той, хто вже дуже добре забезпечений. Інші ж хочуть покращити своє матеріальне становище. Ось тільки в одних це виходить, а в інших немає.

Всі люди здатні стати багатими? Так, все! І для цього існує величезна кількість різних інструментів. Але прагнучи до багатства, ми тягнемо за собою вантаж негативних установок, страхів, перешкод, і в результаті шлях до достатку і благополуччя стає довгим і неприємним.

Отже, що заважає людині розбагатіти? Можна виділити 5 основних причин бідності людей або, точніше, 5 перешкод на шляху до багатства.

1. Відсутність конкретної мети

5 перешкод на шляху до багатства

Якщо запитати у більшості людей, у що вони збираються вкласти гроші, вони дадуть відповідь: «Я хочу острів, будинок, розкішний автомобіль…» Якщо почати уточнювати, який будинок, скільки квадратних метрів, скільки поверхів, то виявиться, що багато хто зовсім не уявляють свою мрію в деталях.

Висновок: Коли Ви визначаєте свою мету, будьте максимально конкретні, запитайте себе, адекватна ця мета, чи вона дійсно Ваша і коли повинна реалізуватися. Ваша мета повинна бути вимірювана в часі, вимірювана в кількості і досяжна для Вас найближчим часом.

2. Бездіяльність

Ваша мета конкретна, але Ви весь час знаходите причини, по яким треба відкласти її реалізацію. Хтось чекає манни небесної, хтось, допомоги з боку друзів або родичів, хтось спадщини від троюрідного дядька. На жаль, чекають одиниці.

Висновок: Наш світ матеріальний, і ми прийшли до нього в тілі, маємо руки, ноги і голову. Щоб щось отримати, необхідно діяти. Просто сподіватися і чекати безглуздо.

3. Страхи

У кожної людини свій букет страхів, і наше завдання навчитися їх розпізнавати. Є стародавня притча. Онук питає діда: «Дідусю, чому люди бувають злими і добрими?» А дід відповідає: «У кожній людині є два вовка – злий і добрий. Якого вовка людина годує, той і перемагає». Ми можемо годувати наші страхи, а можемо годувати нашу сміливість.

Висновок: Не годуйте свої страхи! Будьте сміливими, насамперед, перед собою!

4. Відсутність терпіння

5 перешкод на шляху до багатства

Великий психотерапевт і культуролог минулого століття Карл Густав Юнг говорив, що працюючи з психологом, людина отримує інсайти – відкриття. Але для того, щоб у житті відбулися зміни, одних відкриттів недостатньо. Людина має зробити ще два кроки сам. Ці два кроки – дію і терпіння.

Висновок: Терпіння і труд все перетруть. Не відступайте від наміченої мети з-за виниклих перешкод. Інакше жодна Ваша мета не буде досягнута.

5. Перфекціонізм

У нашій країні комплексом відмінників і відмінниць страждає величезна кількість людей. Але напевно Ви чули таку фразу: «Краще – ворог хорошого». Перфекціонізм сковує по руках і ногах, ми нічого не робимо, тому що дуже боїмося програти.

Висновок: Не прагніть до досконалості. Зробіть те, що Ви задумали, настільки добре, наскільки Вам це вдається.

Перешкоди до багатства бувають різними, але позбувшись від основних, Ви відчуєте, наскільки легше стане Ваш шлях до достатку і благополуччя. Желаею Вам шляху без перешкод!

Джерело: http://mamedsat.com.ua/