Жінки часто починають відносини, толком нічого не знаючи про своїх обранців. На перших порах теми, що стосуються колишніх коханих, сексу, батьків, життєвих цілей і пріоритетів, мало обговорюються або взагалі не зачіпаються. Вважається, що говорити про це до початку відносин нетактовно. Однак саме подібні розмови дозволяють заздалегідь визначити, чи варто будувати серйозні стосунки з чоловіком або ж краще знайти більш підходящого кандидата.

Ось 5 основних питань, які жінка повинна задати чоловікові, перш ніж вступати з ним у близькі стосунки, до якого психотипу ставився цей чоловік:

1. Скільки тривалих романів у нього було, наскільки вони були тривалими і чому закінчилися?

Важливо зрозуміти, як чоловік зазвичай будує особисте життя, як ставиться до своїх попередніх партнерам і які причини розлучень. Як правило, моделі поведінки у людей не змінюються. Якщо чоловік був три рази одружений і всі дружини виявилися стервами, то через якийсь час Ви напевно поповніть їх число. Якщо чоловіка часто кидали, причому він вважає, що не з його вини, – значить, є в його характері такі риси, які не подобаються багатьом жінкам. Якщо у чоловіка взагалі немає досвіду тривалих відносин (при невеликій кількості партнерів в цілому), то Вам доведеться з ним «попрацювати». У такого чоловіка ще немає чітких уявлень про серйозні стосунки і сімейного життя, він орієнтується на те, як це показано у фільмах, або на те, як це було в батьківській.

5 питань чоловікові, які повинна задати кожна поважаюча себе жінка

2. Які у нього стосунки з батьками, які стосунки у батьків між собою і хто брав більше участі у його вихованні?

Часто чоловіки копіюють поведінку своїх батьків. Якщо батько зраджував матері, то син може вести себе подібним чином. Якщо батько був тираном, то і син може проявляти агресію по відношенню до жінок. Звичайно, зовсім не обов’язково, що чоловік буде стовідсотковою батьківській копією. Але дізнатися про стосунки в сім’ї все ж варто.

3. Який темперамент чоловіка, як часто йому хочеться сексу з постійним партнером?

На початковому етапі відносин різниця в темпераменті, як правило, непомітна через гормонального сплеску і сильного потягу. Але уявіть, що пара разом вже два роки: чоловік хоче сексу два рази в день, а жінка – два рази в тиждень. У результаті або чоловік постійно не задоволений своїм інтимним життям, або жінка через «не хочу» дає собою «покористуватися». Сексуальна дисгармонія стає частою причиною чоловічих зрад. Тому обов’язково поговоріть з чоловіком про секс і донесіть до нього важливість розмов на цю тему, якщо вона його трохи бентежить.

5 питань чоловікові, які повинна задати кожна поважаюча себе жінка

4. Є у нього справа, яким він захоплений (хобі, робота, бізнес, спорт)?

Якщо у чоловіка відсутня справа, яким він по-справжньому захоплений, і крім ненависної роботи, пивка з друзями по вихідним і онлайн-ігор вечорами в його житті більше нічого немає, великий ризик «залипання» на «битовусі». Такий чоловік незабаром втратить всяке бажання і прагнення розвиватися, стане пасивним і аморфним. Чи потрібен Вам такий партнер? Які з них перспективи? Він або сяде Вам на шию, або набридне.

5 питань чоловікові, які повинна задати кожна поважаюча себе жінка

5. Хто його близькі друзі, як він до них ставиться і як взагалі спілкується з людьми?

Пам’ятайте правило: «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти»? Уважно придивіться до оточення Вашого обранця. Успішні чоловіки обертаються в середовищі собі подібних. Зверніть увагу на те, як він спілкується з сторонніми людьми: коли мине романтика, він буде вести себе з Вами так само. Якщо він чемний, чуйний і адекватний – добре, якщо різкий, грубий або негативно ставиться до оточуючих – є привід насторожитися.

Починаючи стосунки з новим чоловіком, будьте уважні та спостережливі. Під впливом гормонів, перше враження може бути оманливим. Не бійтеся задавати чоловікові питання, які дійсно важливі для Вас – це допоможе краще зрозуміти його психотип і спрогнозувати поведінку. І в свою чергу будьте чесні і не намагайтеся виглядати краще, ніж Ви є насправді. Рано чи пізно все таємне стає явним!

Джерело: http://eco-skarb.com.ua/