Можна бути фаталістом і жити за принципом: «Чому бути, того не минути». В цьому випадку залишається лише одне: змириться з обставинами, потрапляючи в одні і ті ж ситуації, і не проходити життєві уроки, а застрявати в них…

Але можна ж жити і по-іншому! З допомогою простих астрологічних методик Ви зможете істотно розширити смугу удачі в житті і залучити достаток, матеріальне благополуччя і достаток.

Овен

Для залучення грошей Овну необхідно втихомирити свій сильний, вибуховий і пробивний характер, перевтілитися в Тельця – стати у відносинах з грошима та іншими матеріальними цінностями спокійною, вибудовувати чіткий план досягнення матеріальних благ і методично слідувати йому. Необхідно почати формувати матеріальний фундамент, саме він допоможе знайти упевненість і спокій. Привабити багатство у своє життя Овнам допоможе спілкування з представниками або представницями знаку Тельця.

Астрологія і жіноче щастя. Залучаємо достаток

Телець

Телець – покровитель грошей. У представниць цього знака завжди є конкретна матеріальна мета. Але бажано, щоб ця мета мала в своїй основі актуальні ідеї. Для збільшення свого фінансового потоку Тельці повинні почати жити так, як Близнюки: стати мобільними, активними, наполегливо вчитися, збирати всю можливу інформацію, що стосується їх життєвої мети, вкладати гроші в свій імідж. Спілкування з Близнюками теж буде сприяти збільшенню фінансового потоку.

Близнюки

Близнюки несуть у світ нові прогресивні ідеї. Але як представницям цього знаку визначити, яка з витають у повітрі ідей принесе прибуток? Щоб відповісти на це питання, Близнюкам необхідно звернутися до минулого, традиціям і засадам суспільства, щоб їх нові ідеї були природним продовженням вже існуючих. Таке занурення в минуле природно для народжених під знаком Раку, але не дуже близько природі Близнюків. Щоб залучати гроші, Близнюки повинні вирішувати фінансові питання «рачьим» способом. Спілкування та робота з Раками теж принесуть їм грошову удачу.

Рак

У Раків все всередині: емоції, думки, аналіз ситуацій і подій. Щоб залучити гроші, представниці цього знака необхідно вийти назовні, освітити свій глибокий внутрішній світ, набратися сміливості і показати себе суспільству, відчути впевненість в собі і своїх здібностях. Потрібно стати відкритою, доброзичливою, як представниці знаку Лева. І спілкування Раків з Левами теж сприяє фінансового достатку.

Лев

Левиця – світла, тепла, любить людей і життя творча особистість. Здавалося б, кому як не до неї гроші повинні приходити в подяку за творчий життєвий настрій? Але потік грошей Лева лежить у будинку Діви. Щоденна рутинна праця, критичне ставлення до себе і до людей, пунктуальність і консерватизм дають Льву можливість поліпшити свій добробут. На цьому шляху Левам допоможе спілкування з Дівами – як з чоловіками, так і з жінками.

Діва

Щоб залучити гроші, Діві необхідно привнести в своє життя гармонію і рівновагу, почав ставитися до себе, як представниці знаку Терезів. В першу чергу Діві потрібно встановити баланс між своїм боргом перед іншими людьми і виконанням власних бажань. Діва повинна прийняти, що її особисте життя не менш важлива для світу, ніж долі оточуючих. Приділяти собі більше уваги і увійти в потік достатку Діві допоможе спілкування з Вагами.

Ваги

Народжені під знаком Терезів – чарівні, жіночні, але завжди сумніваються, обережні леді. Вони не люблять конфліктних, «слизьких» ситуацій, що можуть довго зважувати всі «за» і «проти», перш ніж прийняти рішення. Щоб залучити гроші в своє життя, Терезам доведеться йти на ризик, перестати боятися екстремальних для них ситуацій. Грошова удача Терезів лежить в знаку Скорпіона. Ризикнути і надалі пити шампанське – саме так запускається потік достатку в життя Терезів. Спілкування зі Скорпіонами також допоможе їм залучити гроші в своє життя.

Скорпіон

Скорпіон – сильна, смілива, глибока і тонко відчуває особистість. Але механізм отримання грошей у представників цього знака лежить у будинку Стрільця. Замість того, щоб жалити оточуючих їх найслабші місця, Скорпіону в питаннях залучення багатства необхідно стати терплячим духовним учителем. Дама-Скорпіон повинна не просто вказувати людям на їх недоліки, а навчати, як з ними боротися, і тільки тоді її ідеї будуть приносити їй гроші. Процес залучення грошей у Скорпіона запускається і через ділове чи особисте спілкування зі Стрільцями.

Астрологія і жіноче щастя. Залучаємо достаток

Стрілець

Стрілець – учитель з великої літери, що направляє і веде за собою. Матеріальні цінності для представниці знаку Стрільця – не головне, важливіше бажання допомогти і підтримати. Для залучення грошей Стрільцеві необхідно зайняти своє місце в суспільстві, отримувати винагороду за свою працю, ставити реальні цілі і повільно, але вірно, як Козероги, рухатися до них. У цьому Стрільцеві природно допоможе спілкування з Козерогами.

Козеріг

Козероги – сильні, надійні і відповідальні дами. Але достаток Козерога знаходиться в знаку Водолія. Прагнучи до добробуту, представниці цього знака повинні домогтися визнання свого особистого авторитету, не вдаючись до примусу, не порушуючи свободи вибору оточуючих їх людей. Показавши себе мудрою і доброзичливої, емоційно відкритою і дивиться в майбутнє, жінка-Козеріг легко зможе залучити гроші в своє життя. І звичайно, в цьому їй допоможе спілкування з Водоліями.

Водолій

Водолій – волелюбний і активний лідер, який не боїться думки суспільства і не підлабузнюється перед ним, але при цьому добре ставиться до оточуючих. Однак для збільшення грошового потоку представниця цього знаку повинна стати Рибою, звернутися до свого внутрішнього «Я», постаратися вести споглядальний спосіб життя. Якщо це вдасться, то гроші прийдуть самі, з найбільш вигідного для Водолія джерела. Довіритися життя, своєї долі – ось завдання для Водолія. А спілкування з представниками знаку Риб може істотно прискорити цей процес.

Риби

Мрійливість, ніжність, глибокий внутрішній світ – ось характерні риси народжених під знаком Риб. Але для залучення грошей у своє життя Рибам необхідно проявляти лідерські здібності, властиві Овнам. Стати активними, емоційно відкритими, не боятися почати нову справу, вийти з свого внутрішнього світу назовні – все це непросто для закритої і самодостатньою Рибки. Однак, тільки показавши себе і свої можливості, Риби зможуть залучити гроші в своє життя. Фінансової удачі Риб дуже сприяє ділове і особисте спілкування з Овнами.

Напевно, немає такої людини, який був би повністю задоволений своєю долею… Завжди хочеться щось поліпшити і підкоригувати. Астрологія дає таку можливість разом з реальним уявленням про Ваших сильних і слабких сторонах. Вона підкаже, що і як необхідно зробити, щоб життя заграло яскравими фарбами!

Джерело: http://istoriya.sumy.ua/