Жінки за своєю природою довірливі створення з тендітною душею. Майже всі представниці прекрасної статі схильні вірити своєму чоловікові, що він виправиться. Суспільству з боку здається дивним, що жінка живе з сумнівним чоловіком: тираном, алкоголіком чи наркоманом, альфонсом, бабієм, одруженим, брехуном, судимою, дармоїдом, ганчіркою, маминим синочком і пр. Найчастіше такі чоловіки спочатку відносин показують себе з найкращої сторони. А деякі, навпаки, демонструє свій недолік, натискаючи на інстинкт співчуття і викликаючи в жінці бажання подолати всі труднощі.

Всі знають, що зустрічатися з одруженими чоловіками небезпечно, так як в 80% чоловік не залишить сім’ю, а в 100% випадків жінка псує свою карму. Зустрічаючись з одруженим чоловіком, жінка віддає йому свою енергію, молодість і красу, а натомість отримує «відкуп» у вигляді сексу, грошей і подарунків. Пристрасть до залежних чоловіків відчувають жінки, які хочуть відчувати себе «спасительницами», що допомагає знайти почуття значимості. Дармоїдів, чоловіків-ганчірок, матусиних синочків вибирають владні жінки, які хочуть показати свою силу. Але йти на боротьбу з чоловіком – значить спочатку йому програти.

Бабії, одружені, брехуни. Чому жінки вибирають «не тих» чоловіків?

Існує маса причин, чому жінки вибирають чоловіків, але головні джерела криються в найпотаємніших куточках підсвідомості. Головний момент – жінка звикає бути жертвою і вже в даних відносинах відчуває себе звично. Зв’язок з хорошим чоловіком збиває з пантелику, так як немає поняття, як жити, коли все добре.

Найпоширеніші причини:

1. Низька самооцінка

Жінка вважає себе негідною хорошого чоловіка, тому вибирає хоч кого-небудь. Хай поганий, але все ж чоловік, а значить і певний статус.

2. Поганий приклад з дитинства

Тато бив маму, і вона прощала, тато був алкоголіком, і мама терпіла. Це вбралася в мозок маленької дівчинки, і вона виросла з усвідомленням того, що це нормально. Тому такі жінки терплять садистів, тиранів, залежних.

3. Страх залишитися без грошей

Навіть якщо чоловік заробляє малюка, це утримує багатьох жінок. Особливо це гризе домогосподарок. А вже якщо Ваш одружений коханець забезпечує вас повністю з цієї «грошової голки» злізти ще складніше.

4. Боязнь залишитися старою дівою

В таких випадках жінки прагнуть швидше вийти заміж за будь-кого, лише б не залишитися одним. І тільки потім, придивившись уважніше, усвідомлюють, що обрали не ту людину.

Бабії, одружені, брехуни. Чому жінки вибирають «не тих» чоловіків?

Глибше розібратися, чому та чи інша жінка систематично вибирає чоловіка, який її зношує, допоможе психолог. Але не завжди варто глибоко копатися в собі. У кожній жінці закладено внутрішній чоловік, який займає 20% її сутності. Оточення нас віддзеркалює. Те, що ми притягли і є ми (на даний момент). Чоловік, який поруч з Вами, відображає Вашого внутрішнього чоловіка. Тому іноді достатньо просто прийняти, що поруч не той чоловік, усвідомити всі наслідки від зв’язку з ним і вжити заходів.

Існує три кроки у вирішенні даної проблеми:

Крок 1

Залишити деграданта, який тягне на дно, змушує страждати, завдає каліцтва фізичного і духовного тіла. Потрібно набратися сил і покинути його. Є тисячі реальних історій про те, як жінки йшли від «поганих» чоловіків і видряпувалися. Виявлялася, що і фінанси з’являлися, і час звільнилося на себе і новий заробіток. Вся Всесвіт піде на зустріч. Це складно, але відірвавши його від себе, можна йти далі.

Крок 2

Сфокусуватися на собі. Зайнятися собою. Як би не було складно, це можливо. Фокус на себе передбачає, що весь свій час жінка вкладаєте в своє розвиток, зовнішність, духовність, турботу про себе. Новий іноземна мова, хобі і захоплення, спа-салон, ігри з дітьми – все це допомагає вийти негативу і наповнитися. Відвідування нових місць, походи в театр, клуби за інтересами допомагає урізноманітнити життя, в результаті можна відчути прилив нових емоцій та енергії.

Бабії, одружені, брехуни. Чому жінки вибирають «не тих» чоловіків?

Крок 3

Залучення гідного чоловіка. Тільки наповнені жінка зуміє притягнути особу, яка їй по-справжньому потрібен. Бували випадки, коли відбувався рестайлінг недолугого колишнього і він ставав іншою людиною. Тоді відносини відновлювалися і переходили з стадії паразитизму в синергію. Але це можливо, якщо жінка зміниться сама.

Жінки люблять шукати виправдання чоловічим вчинків. Але вислужитися або купувати любов – значить гнатися за ілюзією щастя. Життя дається один раз, не потрібно витрачати її на «не тих» чоловіків.

Джерело: http://nochniki.com.ua/