ЧИ ШКІДЛИВО НАРОЩУВАТИ ВОЛОССЯ?

Під час нарощування на наші власні волосся не чиниться ніякий хімічний вплив, як наприклад, при тих же завивці або випрямленні. Так, при нарощуванні пасом за допомогою капсул термічного впливу піддається лише невелику ділянку волосся. Тобто процедура нарощування волосся абсолютно безболісна і нешкідлива як для волосся, так і для шкіри голови.
Хочемо порекомендувати купити волосся на сайті в магазині азіатського волосся

Однак, зіпсувати власне волосся дуже просто, якщо, ігноруючи необхідність корекції, ходити з нарощеними пасмами занадто довго: волосся починає плутатися, перекручуватися і неминуче травмуються. Ну і, звичайно, це психологічний момент – було багато волосся, нарощені зняли, і відчуття, що свої взагалі нічого не важать. Звикли за пару місяців до хорошого відчутного обсягу, і раптом його немає.

Нарощування у досвідченого фахівця, правильний догляд і своєчасні корекції практично повністю виключають будь-які плачевні наслідки. Крім того, не варто забувати, що щодня ми втрачаємо близько 100 волосків, які ви видаляєте з допомогою гребінця. Тому при нарощуванні волосся власні волосся, що випали природним шляхом, залишаються в капсулі і, таким чином деякі природні втрати при зняття нарощених волосся неминучі.