3 березня 2017, 3:58

Цікаво

Для чого потрібні сервірувальні страви

Красиво накритий святковий стіл завжди притягує до себе увагу. Правильно сервірувати стіл вміють далеко не всі, але абсолютно всім під силу цьому навчитися.

Що головне на будь-якому святковому столі? Звичайно ж, це страви, які є главою свята і його окрасою. Але, краса в чому буде залежати від того, наскільки такі страви красиво подані, а як раз для цього нам знадобляться сервірувальні тарілки і страви.

Красиві сервірувальні страви зайняли своє місце в сервіровці столу ще в 19 столітті, і з тих пір вони незмінно з’являються на столах під час різних свят.

Сервірувальне блюдо завжди розташовується в центрі святкового столу і допомагає подати головне частування найкращим чином. Що можна помістити в таке сервірувальне блюдо? По-перше, це, звичайно ж, різні види десертів та солодких страв. По-друге, є також сервірувальні блюда для фруктів, вони, як правило, на високій ніжці.

Коли ви будете вибирати сервірувальне блюдо для свого столу, то необхідно вибрати таким чином, щоб воно гармонійно виглядало з іншими предметами сервірування. Тут враховується не тільки його колір, але і форма, а також матеріал, з якого воно виготовлене.

Існують сервірувальні блюда для фруктів, для салатів, для цукерок або морозива. Також можна знайти моделі з підносом, що дуже зручно для обслуговування великих банкетів. Часто такі страви можна зустріти в ресторанах чи інших закладах громадського харчування.

Страва має бути акуратним, виглядати привабливо і, звичайно ж, повністю гармоніювати з предметами, розташованими на столі.

Найбільш популярними моделями є страви, виконані з кришталю і скла. Пластик теж може бути використаний, хоча виглядає він дуже просто і на святковий стіл навряд чи підійде, особливо, якщо інші предмети виконані з порцеляни або скла.

В залежності від структури і стилю блюда можна керувати стилем накритого святкового столу. Багато хто помилково вважають, що така посуд актуальна виключно в дорогих закладах, але повірте, використовуючи їх на домашньому столі, ви зрозумієте, що вони є головною прикрасою і надають відчуття свята і розкоші навіть самому скромно накритому святкового столу.

Купіть сервірувальне блюдо, і нехай ваш святковий стіл виглядає найкращим чином, даруючи Вам і вашим гостям чудовий настрій.

Однак сервірувальне блюдо — це ще лише пів-свята. Ще краще воно буде виглядати, якщо його наповнити красиво оформленими стравами, наприклад, такими:

Бутерброди на святковий стіл

Рибна нарізка на святковому столі

10 святкових страв за 5 хвилин

Наш смачний сайт допоможе Вам Знайти безліч інших рецептів святкових страв для Вашого столу.

Приємного апетиту!

Завантаження…