У наступаючому році яскравою, творчою, живою, емоційною Мавпи вибирайте великі цілі!

Якщо перед Вами велика мета, а Ваші можливості обмежені — все одно дійте, бо тільки через дію можуть зрости Ваші можливості, віра, внутрішня духовна сила.

І саме вони здатні привести Вас на правильний шлях. Іскрометна енергія 2016 року допоможе Вам вийти на новий рівень у всіх сферах життя. Використовувати її по максимуму!

Козеріг

Ваша цілеспрямованість і віра в свої сили будуть винагороджені сторицею. Стримайте свою серйозність, включайте в справи жарти і сміх — це забезпечить Вам яскравий життєвий злет. Ваша сила в плануванні. Чітко розставивши пріоритети і позначивши важливі опорні точки, Ви можете заспокоїтися і лише злегка координувати відбуваються події, вносячи необхідні зміни.

Водолій

Чим більше радості і насолоди, тим далі Ви зможете просунутися на шляху до досягнення бажаного. Не замикайтеся на собі, на своїх думках і переживаннях, йдіть до людей. Постарайтеся розширити коло доброзичливих, позитивних знайомих, відвідуйте колективні заходи, щедро даруєте свою увагу, турботу тим, хто цього потребує. Чим більше Ви будете ділитися, тим більше отримаєте відповідь! Рік буде до Вас щедрим на несподівані подарунки.

Риби

М’яко, легко Ви ввійдете в рік Мавпи, який принесе Вам довгоочікувані зміни. Відкривайтеся назустріч людям, показуйте свою вразливість, ніжність, тендітність. Дайте вихід емоціям, плачте і смійтеся від душі. Саме Ваша щирість допоможе розчинити всі перешкоди і відкрити нові горизонти.

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2019 рік від Академії Приватного Життя

Овен

Для Овнів настає яскравий рік, наповнений радістю творчості. Ви будете буквально творити події свого життя. Вам не до рутинних справ. Все горить в руках! Ви радісно створюєте сім’ю, вьете розкішне гніздечко, легко і запально освоюєте нові сфери діяльності, включаючи в потік своєї активності всіх, хто Вас оточує. Ви фонтанируете новими ідеями та планами!

Тельці

Ви розвинете здібність все зважувати і обдумувати, яка дуже стане в нагоді в рік яскравою і непосидючій Мавпи. Ви будете йти вперед спокійно, без суєти, і по мірі просування до задуманого до Вас прийдуть потрібні знання, люди, можливості. «Сім разів відміряй, один раз відріж», «тихіше їдеш — далі будеш» — ось Ваші девізи, що ведуть до успіху.

Близнюки

Рік обіцяє бути щедрим на спонтанні події. Слухайте свій внутрішній голос, і якими б божевільними Вам не здавалися ідеї, обдумуйте їх перш, ніж викидати у корзину. Дійте сміливо, приймаючи нестандартні рішення, руйнуючи стереотипи. Сміливі вчинки принесуть Вам несподіваний прибуток і визнання.

Рак

Посміхайтеся частіше, Ваша чарівність у рік Мавпи допоможе Вам отримати все, що побажаєте. Це успішний рік для реалізації творчих задумів. Настав момент для виходу вперед найсміливіших проектів, які Ви відкладали в довгий ящик. В цьому році все буде відбуватися легко і радісно, як за помахом чарівної палички.

Лев

У рік Мавпи Ваша царська персона буде насолоджуватися компліментами і подарунками. Настав час збору врожаю. Що б Ви не робили, всюди Вас будуть зустрічати захоплені овації і премії. Навчіться приймати перемогу з гідним спокоєм, не задираючи ніс. Це час перевірки на міцність і усвідомлення своєї істинної цінності і благородства.

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2019 рік від Академії Приватного Життя

Діва

Ви багато працювали на шляху до своєї мрії. Рік Мавпи принесе Вам давно заслужені нагороди і дивіденди. Вчіться насолоджуватися моментом, помічати і приймати щасливі можливості, яких буде в надлишку. Не праця, а подяку буде Вашим супутником протягом року. Внутрішнє відчуття вдячності за все, що з Вами відбувається, відкриє дорогу самим неймовірним подій у Вашому житті.

Ваги

Для Вас Мавпа приготувала подорожі в екзотичні країни. Саме в подорожах Вас очікують дивовижні і дуже потрібні зустрічі, творче переосмислення життя, поглиблення стану любові до себе і до партнера. Сміливо плануйте свою казку мандрівок і відправляйтеся в шлях, який змінить все Ваше життя!

Скорпіон

Наступаючий рік від початку і до кінця буде сповнений несподіванок і неймовірних подій. Зберігайте позитивний настрій, ловіть хвилю успіху — все у Ваших руках! Прийняття — головне завдання цього року. Освоюйте дихальні практики, які стануть Вашими вірними помічниками.

Стрілець

Пристебніть ремені і надіньте хутряні навушники! У рік Мавпи всі Ваші проекти і бажання будуть реалізовуватися з блискавичною швидкістю! Вчіться гранично ясно формулювати свої думки, так як до виконання підлягає все дослівно, «добуквенно». Будьте уважні і чекайте чудес у всіх сферах життя.

І пам’ятайте, милі дівчата! Гороскопи — річ прикольна, але вони допоможуть тільки в тому випадку, якщо той, хто їх складав, сам щасливий, здоровий і з радістю реалізується в житті. Інформація, закладена в гороскопі або ворожінні, проникає в Вашу енергетику, і коли енергетика автора світла і гармонійна, то і сам прогноз здатний чинити на Вас величезний позитивний вплив.

Будьте гнучкими і трактуйте будь гороскопи собі на благо!

Джерело: http://istoriya.sumy.ua/