Клубні заняття – новий формат навчання в Академії приватного життя. На відміну від стали вже традиційними майстер-класів і тренінгів, клубні заняття не тільки знайомлять з різними енергетичними практиками, але й дозволяють максимально ефективно прокачувати енергію певного виду. Про те, що відбувається на заняттях і для чого вони потрібні, розповідає автор нової розробки, керівник і засновниця «Академії приватного життя» Лариса Ренар.

Коли і як виникла ідея включити у структуру Академії клубні заняття?

Ця ідея витала давно, але оформилася десь роки два тому. Справа в тому, що наші учениці прагнуть удосконалюватися і хочуть розвивати свої статки. Для них ми розробили спеціальні клубні заняття, де повторюються енергетичні «ошовские» практики, які даються на тренінгах.

У чому основне завдання клубних занять?

Кожен тиждень, кожен місячний день відповідають певній енергії. Клубні заняття відрізняються саме тим, що виконуються у визначений місячний день і присвячені розвитку та напрацювання певного виду енергії – сексуальної, ментальної, серцевої, енергії впевненості і т. д. Основне завдання клубних занять – наповнити цією енергією, трансформувати енергію певного типу.

«Клубні заняття – вихід на новий рівень». Інтервю з Ларисою Ренар.

Коли краще відвідувати клубні заняття: після тренінгів станом або за запитом?

Відвідувати клубні заняття бажано після тренінгів. Проходячи тренінг, Ви чітко розумієте, які ставляться цілі і які будуть результати. Розуміючи, Ви вже усвідомлено розвиваєте і напрацьовуєте потрібний стан. Щоб напрацювати певний вид енергії, зробити практику один раз недостатньо. Потрібно виконати її мінімум 9 разів, в ідеалі – 12.

Втім, буває так, що дівчині хочеться напрацювати той або інший вид енергії, але на тренінгу вона ще не була, тому, в принципі, є можливість ходити на клубні заняття за бажанням і за необхідності. Наприклад, я розумію, що мені не вистачає вміння відстоювати власні кордони, тому йду на відповідне клубне заняття, щоб цьому навчитися. Або на якихось інших майстер-класах або тренінгах у мене виникло розуміння, яку саме енергію мені потрібно здобути, на що звернути увагу, і я вибираю відповідне клубне заняття.

«Клубні заняття – вихід на новий рівень». Інтервю з Ларисою Ренар. 

Як краще відвідувати клубні заняття: абонементом або одноразово, за запитом? Важливо ходити на заняття раз на місяць чи можна звертатися до цього формату за бажанням?

Краще відвідувати заняття абонементом, тому що енергія поступово напрацьовується. Звичайно, результат буде і після одного разу, але якщо ходити з місяця в місяць, відбувається накопичення енергії. Завдяки такій опрацювання, проживання, можливий вихід на принципово інший рівень.

Як говорили китайські мудреці, сила будь-якої практики в постійності. Коли Ви кожен місяць приходите на заняття, Ви напрацьовуєте ресурс. Коли Ви вже провели 9 або 12 занять, то для підтримки можна ходити за бажанням. Комусь достатньо раз на три місяці, комусь- раз у півроку, кому-то – раз на рік. Але первинні заняття бажано пройти курсом. Курс завжди працює набагато краще, ніж одиничне захід.

Від чого відштовхуватися, роблячи вибір на користь одного з шести занять?

Клубні заняття необхідно вибирати у відповідності з власною потребою і запитом. Проходячи тренінг, Ви визначаєте, який стан у Вас найбільш проблемне. Виходячи з цього, Ви можете вибрати клубну практику.

Взагалі, ми будували програму занять так, щоб енергії накопичувалися. Раз в тиждень Ви робите ту чи іншу практику на той чи інший стан, і через шість тижнів коло замикається, можна починати цикл заново. Заняття розроблені у відповідності з місячними днями, але в той же час проводяться з періодичністю раз на тиждень. Всього шість етапів трансформації і переходу енергії: молодик, перша і друга фаза Місяця, місяць, третя і четверта фаза Місяця. Тому можна почати з того стану, який найменш розвинене. Але якщо хочеться максимального результату, максимальної опрацювання, можна ходити раз в тиждень на певне заняття.

«Клубні заняття – вихід на новий рівень». Інтервю з Ларисою Ренар.

І все ж, є певна послідовність відвідування занять?

Можна ходити по запитом, коли відчуваєте, що потрібно опрацювати якусь тему, накопичити енергію. Для максимального ефекту і зручності ми створили 6 занять як підтримку після циклу тренінгів «Круг жіночої сили». Після тренінгу «Природа жіночності» рекомендуємо відвідувати клубне заняття «Чакровое дихання». Коханка – це «Рефлекс оргазму», Дівчинка – «Відкриття серця», Королева – «Набуття ясності», Господиня – «Поза вимірювань». І, нарешті, після тренінгу «Круг жіночої сили» – клубне заняття «Кундаліні».

Якого результату варто очікувати після відвідування одного, шести або дванадцяти клубних занять?

Після відвідин одного заняття Ви, звичайно, відчуєте результат, відчуєте натхнення, силу. Але ці зміни можуть дуже швидко піти, ефект пропаде. Якщо Ви пройшли шість занять, то заробите значно більше енергії. Але трансформація відбувається тільки за рік. І коли Ви проходите річний цикл – Ви виходите на принципово інший рівень розвитку.

Джерело: http://marsella.com.ua/