З самого дитинства я задавалася питанням, що робить жінку великої? Чому одних запам’ятовують у віках, а інші проживають звичайну пересічну життя, дуже часто пов’язану з болем, переживаннями, стражданнями? Невже, кожна з нас не може блищати так само, як це робили Клеопатра, Роксолана, Таїс Афінська?

Я читала, читала, думала й у підсумку відкрила кілька важливих якостей, які є у всіх великих жінок. І я готова поділитися з Вами цим знанням!

Розвиваємо впевненість у собі

Коли у нас є чуттєвість, жіночність, сексуальність і все це закріплюється упевненістю в собі, всередині з’являється міцний і гнучкий енергетичний стрижень. Саме він дає відчуття обраності, вміння вести діалог і досягати намічених цілей.

Як розвити впевненість у собі й навчитися вести діалог по-королівськи?

Королева переговорів: два головних секрету великих жінок
Ступінь №1

Усвідомте свої позитивні якості, таланти і досягнення. Коли Ви думаєте про те, в чому Ви успішно проявили себе, Ви починаєте поважати себе і підвищуєте впевненість у собі. Все це дозволить Вам відчувати себе на висоті в діалозі.

Вправа «Журнал успіху»

Щодня записуйте мінімум 7 справ, які Вам добре вдалися, за які Ви відчуваєте гордість. Регулярно перечитуйте написане – і Ваша впевненість в собі гарантовано зросте. Нагадуйте собі про свої таланти, а не про свою нікчемності. Адже в нашому характері розвивається саме те, на що ми звертаємо увагу.

Ступінь №2

Повірте в те, що Ви вже володієте якостями, які хочете в собі розвинути, і весь час підтверджуйте це, працюючи над собою. Якщо Ви себе оцінюєте позитивно, то будете добре себе почувати. Якщо Ви впевнені, що маєте певні якості й таланти, то Ви дійсно будете ними володіти. Але важливо натренувати їх, адже так само, як лист, ходьба, їзда на велосипеді, ці навички потребують уваги і тренування.

Вправа «Затвердження»

Запишіть кілька фраз про те, ким Ви хочете стати. Пишіть в стверджувальній формі, як ніби Ви вже досягли своєї мети. Запишіть те, що для Вас важливо, і стверджуйте, що це існує у Вашому житті, навіть якщо Ви не маєте зазначеної речі або якості.

Робіть вправу щодня протягом тижня, і Ви помітите, що те, до чого Ви прагнете, почне відбуватися у Вашому житті.
Не чекайте кращих часів. Ідеального часу не буде ніколи. Ідеальний час і місце – тут і зараз!

Вчимося володіти емоціями

Велика жінка володіє своїми емоціями, неупереджено оцінює те, що відбувається, ніколи не ведеться на провокації і не навішує «ярликів». Як навчитися контролювати свої почуття і залишатися холоднокровною в будь-якій ситуації?

Практика зупинки внутрішнього діалогу

Ця техніка була знайдена мною в посібниках з Раджа-йоги, доопрацьована і перевірена на власному досвіді. Вона досить жорстка, і, на мій погляд, одна з найефективніших. Особливо її можна рекомендувати європейцям, що живуть у великих містах і перевантажених впливом зовнішнього світу.

Для того щоб вимкнути внутрішній діалог, Ви повинні знайти і відключити всі підживлюючи його джерела:

  • зір,
  • слух,
  • нюх,
  • дотик,
  • смак.

Кожен з перерахованих вище джерел змушує нас ділити все на хороше і погане, красиве і некрасиве, смачне і несмачне і т. п. Сукупність чуттєвих сприйнять породжує в нашій свідомості потік безперервних, швидких думок і оцінок, аналізів і розрахунків. Крім цього є ще інтелектуальні та соціальні фактори, що акцентують увагу на отриманій інформації.

В результаті обробка всіх вражень викликає в нашій свідомості нескінченний хаотичний потік, який ми усвідомлюємо як внутрішній діалог. Як тільки ми перекриваємо джерела надходить ззовні інформації, залишається тільки наше основне і залишкове – Думки.

Практика

1. Зір

  • Дивіться на красиве обличчя, але не допускайте, щоб образ краси дійшов до Вашої свідомості у вигляді приємних вражень, задоволення.
  • Дивіться на яку-небудь сцену ифз життя – бійку, страждання, веселощі, святкування – і намагайтеся залишатися байдужими до подій.

Ніщо не повинно виводити Вас з емоційної рівноваги, і через деякий час Ви помітите, що немає чіткої межі між добром і злом, а є безліч градацій, нюансів.

Королева переговорів: два головних секрету великих жінок

2. Слух

  • Слухаючи жалісливу історію, наприклад, голосіння старенької про несправедливість до неї, не дозволяйте жалості проникнути у Вашу свідомість у вигляді емоцій.
  • Слухаючи смішну історію, не допускайте, щоб почуття сміху дійшло до Вашої свідомості.

Головне в техніці зупинки звукового сприйняття – не допустити асоціацій. Іншими словами, слухаючи звук машини не потрібно асоціювати його зі звуком ракети або з чим-небудь іншим, навіть асоціювати його з тишею буде помилкою.

3. Нюх

Аналогічно вчинити і з нюхом. Чергуйте протилежні запахи: приємний – неприємний, сильний – слабкий, різкий – м’який. Намагайтеся звільнитися від емоцій.

4. Смак

Намагайтеся їсти те, що Вам приємно і неприємно, не концентруючись на відчуттях. Відчуття не повинні викликати почуття насолоди чи відрази, ніякі почуття не повинні доходити до Вашої свідомості.

5. Дотик

Чергуйте дотику до речей з протилежними якостями: холодне – гаряче, гладке – колюче, гострий – тупий, м’який – твердий, біль – задоволення. Намагайтеся звільнитися від емоцій.

Королева переговорів: два головних секрету великих жінок

6. Думки

Для початку Ви повинні усвідомити, що у Вас два види думок: активні і пасивні.
Активні – ті, які Ви самі породжуєте, пасивні – ті, які породжуються зовнішніми обставинами.

Розслабтеся і зверніть увагу на думки, які у Вас постійно виникають в голові. Якщо зосередитися ні них, то кожна така безконтрольна думка зупиниться, замре, а потім розпадеться. Зверніть увагу на те, що Ви використовуєте активні думки для відстеження пасивних. Внутрішній діалог, від якого слід позбутися, складають саме пасивні думки, а активні включаються лише Вашим вольовим зусиллям.

Практику зупинки внутрішнього діалогу потрібно проводити по 30 хвилин в день, щотижня зосереджуючись на одному з органів почуттів.

На закінчення хочу підкреслити, що вміння керувати своїми почуттями і впевненість у собі зовсім не зроблять Вас байдужої і жорсткою. Навпаки, звільнившись від всього зайвого і наносного, Ви відчуєте справжній смак життя, відчуєте себе наповненою енергією і силою, а Ваша поведінка стане природним і завжди буде відповідати Вашому настрою!

Ви можете стати великою для своєї сім’ї, побудувати запаморочливу кар’єру або підкорити весь світ – тільки Вам визначати масштаб своєї величі!

Джерело: http://hch.com.ua/