Як не здатися занадто доступною і при цьому «не перегріти» цікавого чоловіка, не втратити його? Це питання задають собі всі дівчата.

В інтернеті від різних «гуру» пропонуються різні способи вирішення проблеми:
 • Хтось каже, що потрібно тримати чоловіка без сексу 3 місяці!
 • Хто-те, що потрібно переспати відразу, а потім, після першого сексу, жорстко обмежити його в інтимних радощів.
 • Хтось впевнений, що треба «розвести» на дорогі подарунки і тільки потім «подарувати» секс.
 • Хтось пропагує метод 3-х побачень.
Де ж істина?

Як звичайно, однозначної відповіді не існує. Світ занадто многовариантен, щоб підганяти всіх під єдиний шаблон.

Що можу сказати я: залишиться з вами чоловік після першого сексу чи ні, залежить не від того, коли конкретно статися інтимний контакт, а від того, наскільки якісне спілкування у вас буде до сексу.

На якому побаченні погоджуватися на секс?

За моїми спостереженнями*, для більшості популярних чоловіків** взагалі не має значення, на якому побаченні стався секс. Для них фокус уваги зміщується з тривалості цукерково-букетного періоду на його якість, особистісні характеристики дівчини, її всебічну розвиненість, якість сексу з нею, і також на те, яку цінність для чоловіка вона представляє, крім самого сексу. Якщо дівчина провалюється по цим пунктам, то «відтяжка» сексу не гарантує їй відносин з даним чоловіком. У більшості випадків чоловік просто «зіллється» ще до сексу, щоб «не морочитися» в складній ситуації, чи може довести відносини до інтимного контакту з принципу (треба ж відбити ресурси, вкладені в спокушання), а потім відразу ж втратить інтерес до дівчини. Я знаю безліч прикладів щасливих і цікавих відносин, коли секс був буквально на першому-другому побаченні. І також безліч затягнутих цукерково-букетных періодів, де все закінчувалося після першої ж спільної ночі***.

*Спостереження засновані на моєму особистому досвіді, на досвіді моїх клієнтів – чоловіків, які навчалися у мене.

**Дана статистика поширюється на високорангових затребуваних чоловіків з достатнім, для об’єктивної оцінки якості дівчата, досвідом відносин. На низкоранговых і недосвідчених чоловіків дана статистика не поширюється. Там «відтяжка» сексу у більшості випадків працює як інструмент залучення та підвищення цінності дівчини.

***За моїми особистими спостереженнями, найпалкіші супротивниці сексу на першому побаченні – це дівчата, які, як правило, крім сексу нічого дати чоловікові не можуть (або просто не знають, чим вони можуть бути цікаві).

Ну і ще один тонкий момент! Раз вже ми розглядаємо чоловіка з точки зору довгострокових відносин, то, м’яко кажучи, важливим чинником буде саме якість сексу. Якщо жінка сексуальна партнерка не задовольняє чоловіка або пара просто один одному не підходить в цьому плані, тут вже нічого не вдієш. Секс, звичайно, не саме головне у стосунках, але без нього ніяк. У кого з вас, милі дами, хоча б раз очікування не збігалися реальністю? То-то ж!

На якому побаченні погоджуватися на секс?

Якщо ми говоримо про якість спілкування з чоловіком в період залицяння, то тут ключову роль грають такі чинники:
 • Контекст знайомства (контекст нічного клубу і контекст бізнес-конференції – це два різних контексту).
 • На якому енергетичному центрі ви найбільше спілкувалися (логіка – емоції, інстинкти).
 • Правильно ви позиціонували себе перед чоловіком? Роль Коханки сильно відрізняється від ролі Дружини або ролі OneNightStand.
 • Чи розуміли ви, який конкретно чоловік перед вами? Який до нього потрібен підхід? Який базовий психотип у даного чоловіка? Підхід до эмотивному чоловікові сильно відрізняється від підходу до истероиду або эпилептоиду.
 • Наскільки затребуваний цей чоловік у інших дівчат? ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ: чим більше вибір у чоловіка, тим менш значуща для нього кожна дівчина окремо!

На якому побаченні погоджуватися на секс?

Якщо чоловік:
 • Высоковостребован – будьте обережні! Такі чоловіки не будуть затримувати свою увагу на дівчині, яка морочить голову. Вони легко переключитися на іншу, з якої менше проблем.
 • Средневостребован – тут все залежить від того, наскільки сильно ви їй сподобаєтеся.
 • Низковостребован – розслабтеся! Тут вам нічого не загрожує! Якщо ви йому сподобалися, то альтернативних варіантів у нього майже немає. Правда, з таким чоловіком навряд чи буде дійсно цікаво.

І наостанок запам’ятайте ще одну важливу річ.

Більшість чоловіків відкриті для відносин. Не всі чоловіки хочуть від вас тільки сексу! Але якщо ви можете запропонувати тільки секс, жоден чоловік не відмовиться.

Як показує практика, навіть найжорсткіші полігамні самці приходять до моногамним відносин і живуть потім в любові та злагоді. Головне знайти правильний підхід!

Джерело: http://crazytrend.com.ua/