18 вересня 2017, 9:43

Десерти

Огляд виробників натуральних желейних цукерок

Натуральні і смачні желейні цукерки здатні зміцнити загальний тонус організму і підняти настрій всім членам сім’ї. Проте вони, безумовно, в першу чергу повинні бути якісними і не містити шкідливих компонентів. Саме такі солодощі випускають перевірені європейські виробники. Нижче ми наведемо невеликий огляд виробників натуральних желейних цукерок.

Trolli

Дійсно смачні та корисні желейні цукерки від німецького виробника марки Trolli користуються величезною популярністю по всьому світу. І не дивно, адже виробник дуже ретельно підходить до вибору смаків і форм, завдяки чому цукерки дітям є не тільки смачно, але й цікаво.

Fini

Високоякісні солодощі від компанії Fini (Німеччина) представлені в дійсно широкому асортименті. Завдяки натуральній основі — агар-агару, вони дуже корисні і несуть в собі масу важливих для дитячого організму речовин, зміцнюють пам’ять. Саме тому дбайливі батьки обов’язково дають такі цукерки дітям перед школою.

Ravazzi

Італійська компанія Ravazzi зайняла лідируючі позиції на європейському та світовому ринку завдяки унікальним і справді смачним жувальних цукерок. Завдяки яскравому, райдужного оформлення вони стануть прикрасою будь-якого святкового столу, а натуральні фруктові смаки порадують будь-якого гурмана.

Jake

Ще один провідний виробник солодощів в Європі, відрізняється дуже креативним оформленням своїх цукерок. В асортименті солодощів від Jake зустрічаються желейні цукерки у вигляді посмішки, шматочка піци, монеток, фруктів і пляшечок від лимонаду. Пачка таких непересічних цукерок стане чудовим подарунком як для дітей, так і для дорослих.

Де придбати якісні європейські желейні цукерки?

Якщо ви шукаєте магазин, який може надати дійсно широкий асортимент солодощів з Європи, — то обов’язково відвідайте сайт candy.kiev.ua відомого магазину CandyTrade. Саме тут зібрані самі затребувані у сучасного споживача товари, які будуть користуватися величезною популярністю у ваших клієнтів, і дійсно приносити високий дохід. До того ж, ціни в магазині CandyTrade більш ніж доступні, а умови доставки максимально зручні. Представники магазину знаходяться в тісній співпраці з виробниками желейних цукерок, завдяки чому ви можете придбати желейні цукерки оптом за доступними цінами. Що може бути краще?