У вас напевно в житті траплялися події, за які ви можете подякувати своїх близьких, друзів, оточуючих, Світ і просто вдалий збіг обставин. Коли ми відчуваємо вдячність, ми випромінюємо позитивну енергію. І вона завжди повертається до нас в багаторазовому розмірі.

Наше життя формується за принципом «подібне притягує подібне», «що віддаємо, те й маємо». Коли ми пам’ятаємо всі події нашого життя, за що ми їй вдячні, – все, що ми маємо, яким би малим воно не було, миттєво збільшується. Якщо ми вдячні за гроші, які у нас є, вони чарівним чином починають рости. Якщо ми вдячні за відносини, нехай навіть не ідеальні, то вони дивним чином стають краще.

Але якщо ми не пам’ятаємо приємних подій і не відчуваємо подяки, то можемо потрапити в пастку ненавмисного запам’ятовування негативних речей. Так уже влаштований наш мозок.

Практика «Чари подяки»

Сьогодні я хочу поділитися з вами практикою «Чари подяки». Ця практика у мене народилася під Новий рік, і я її пройшла в Різдвяний вечір зі своїми ученицями на виїзному заході, яке називалося «Чарівний святковий вікенд. Налаштування на успіх 2016 року». За підсумками зворотного зв’язку по закінченні заходу ця практика отримала найбільший відгук.

Як проводити практику?

Всі ми в кінці року, що минає підводимо підсумки, дивимося, що було зроблено, і складаємо списки подій, що відбулися. На жаль, найчастіше ці списки швидко губляться, забуваються, викидаються. В пам’яті залишаються тільки 2-3 яскравих моменту минулого року, а згадати якісь дрібні події та деталі виявляється дуже важко. Виходить, що таким чином ми подумки залишаємо величезну частину того, що у нас вийшло, без подяки.

Візьміть кілька невеликих листочків і запишіть на них успіхи, удачі і перемоги минулого року, за які ви вдячні собі, Всесвіту, людям, які були поруч з вами. Запишіть великі події – придбання машини або квартири, одруження, народження дитини, і невеликі події, на які пішло п’ять хвилин вашого життя, але вони торкнулися вашу душу.

Може бути, в минулому році ви не отримали якогось яскравого результату, але були на шляху до нього і відчували позитивні емоції. Припустимо, ви взяли участь у якомусь конкурсі, однак не зайняли перше місце або не отримали приз, як очікувалося. Але напевно ви отримали величезне задоволення від процесу, і вам є за що похвалити себе і подякувати Всесвіт.

Практика «Чари подяки»

Згадайте і запишіть все, що приходить в голову. Одна подія – один листочок. І поряд з подією опишіть всю гаму почуттів, яку ви відчули в той момент, коли це з вами відбувалося. Радість, любов, ніжність, тепло… Коли ви думаєте про те, чому ви вдячні за конкретні речі, людину або ситуацію, ви наполняетесь вдячністю все більше і більше. Пам’ятайте, чари подяки приходить у відповідності з глибиною ваших почуттів!

Коли ви закінчите писати, перечитайте написане. Перечитуючи і складаючи кожен листочок, вимовляєте: «Дякую, дякую, дякую!», відчуваючи вдячність за подію настільки глибоко, наскільки це можливо. Потім покладіть всі листочки на ліву долоню, притисніть їх до серця, закрийте очі і з’єднайтесь зі своїми почуттями, ще раз пригадуючи всі ті чудесні події, які відбувалися з вами. Зробіть глибокий вдих, вбираючи в себе тепло, радість, насолода, задоволення, любов, і на видиху відкрийте очі.

Збережіть свої листочки. Заведіть для них яку-небудь гарну кошичок або коробочку. Підпишіть кожен листочок числом минулого року – 2015, а потім приберіть в затишне місце. Ви зможете скористатися своєю чарівною кошичком у хвилини розпачу та смутку. І щороку, на початку нового або наприкінці старого року, повторюйте цю практику. Таким чином, років до 80-ти у вас накопичиться велика скарбничка приємних спогадів, яку можна буде показувати дітям і онукам!

Практика «Чари подяки» допоможе вам змінити своє життя на краще, залучити достаток, процвітання, щастя, любов, перед вами відкриються нові можливості і нові шляхи розвитку. Ця практика здатна перетворити ваші стосунки з коханою людиною, поліпшити матеріальне становище вашої сім’ї, поправити ваше здоров’я і дати вам те, про що ви могли тільки мріяти!

Джерело: http://vkysnoo.com.ua/