Практика «Рефлекс оргазму» одна з найнеобхідніших практик для кожної жінки без винятків. У чому ж секрет її популярності і привабливості? Звичайно ж в результатах!

Для довідки: на початку 20-го сторіччя Вільгельм Райх, видатний австрійський психотерапевт, перший клінічний асистент Фрейда, зробив відкриття — він довів, що в тілі існує особлива енергія — «Dʼorgon». Райх вірив, що dʼorgon — це основа всього живого у Всесвіті.

В ході багатьох експериментів, учений виявив, що психологічні, емоційні та фізичні проблеми людини виникають із-за застою «оргона». Такий застій напрацьовується в процесі життя (від народження і до сьогоднішнього віку людини) і призводить до появи енергетичних блоків на м’язах. Затиснуті (приховані, недозволені) емоції “застряють в тілі”, утворюючи “м’язовий панцир”. Проживаючи день за днем, рік за роком у такому корсеті, людина стає все більш і більш “важким”, він скутий тим вантажем емоцій, що тягає на собі. І це позначається на його здоров’ї. Тіло кричить, просить про допомогу. І наступний етап — психосоматичні розлади…

Практика «Рефлекс оргазму»: чому її необхідно робити кожній жінці?

Перше знайомство з практикою «Рефлекс оргазму»

Вперше я дізналася про практику «Рефекс оргазму» 10 років тому. І на початку вона не справила на мене ніякого враження. Мені було фізично важко її робити, тіло боліло, я дратувалася. І якогось ефекту я не відчула. Через час я повторила практику. Вдруге було значно легше, але я знову не відчула на собі видимих результатів. Ну, ні — так ні. Я забула про цю практику, як виявилося, до пори, до часу.

Якось на одній із груп по тілесної терапії мені порадили її робити один раз в місяць протягом року. Говорили про зміни в самопочутті та інших чудових ефекти. “Була не була-спробую”, — вирішила я тоді. І знаєте, результат перевершив всі мої очікування. Я забула про болі при менструації, мені стало легше дихати, зникли панічні атаки, моє тіло стало вільним. А енергія зросла втричі. Я вже не кажу про феєричних оргазмах. Я взагалі їх називаю “побічним ефектом” практики, незважаючи на її назву.

«Рефлекс оргазму»: у чому ефект? Як вона «працює»?

Практика “Рефлекс оргазму” допомагає поліпшити самопочуття, але також вона впливає і на якість життя. Ми роками, від самого народження, носимо в собі вантаж невыраженных емоцій. І вони родом з дитинства. Коли ви ще дитиною, живучи в сім’ї, де емоції не віталися, не могли висловити те, що вас дратувало, ображало, засмучувало або, навпаки, дарувало відчуття щастя. І ці “застряглі” емоції нікуди не діваються, вони все життя відкладаються в вашому тілі.

Практика «Рефлекс оргазму» дозволяє:

  • Звільнити тіло від затискачів, блоків, болю, хвороб.
  • Прожити і випустити затиснуті емоції (гнів, образу, страх, радість, сором, провину, задоволення).
  • Підняти оргазмическую хвилю вгору.
  • Наповнити себе енергією.
  • Поліпшити самопочуття, налагодити менструальний цикл, стати здоровою.
  • Відчути оргазм.
  • Відновити енергетичну цілісність організму.

Уявіть, як ви збирали блоки і затиски все життя. І тепер, щоб від них позбутися, необхідно робити практику регулярно (один раз на місяць). Я порівнюю затискачі з багатошаровим тортом з різними начинками. Займаючись систематично, ви прибираєте шар за шаром, покращуючи якість свого життя. Ви починаєте смакувати кожну мить, оргазми стають яскравіше і смачніше.

Притча про мішок гнилого картоплі

На заняттях я розповідаю притчу про мішок гнилої картоплі, яка показує, що саме ми носимо в собі.

Учень запитав учителя:

— Ти такий мудрий. Ти завжди в гарному настрої, ніколи не злишся. Допоможи і мені бути таким.

Учитель погодився і попросив учня принести картоплю і прозорий пакет.

— Якщо ти на кого-небудь разозлишься і затаишь образу, – сказав учитель, – то візьми цю картоплю. З одного її боку напиши своє ім’я, з іншого ім’я людини, з якою стався конфлікт, і поклади цю картоплю в пакет.

— І це все? – здивовано запитав учень.

— Ні, – відповів учитель. Ти повинен завжди цей мішок носити з собою. І кожен раз, коли на кого-небудь образишся, додавати в нього картоплю. Учень погодився…

Минув якийсь час. Пакет учня поповнився ще кількома картошинами і став вже досить важким. Його дуже незручно було завжди носити з собою. До того ж ту картоплю, що він поклав на самому початку став псуватися. Він покрився слизьким гидким нальотом, деякий проріс, деякий зацвів і став видавати різкий неприємний запах.

Учень прийшов до вчителя і сказав:

— Це вже неможливо носити з собою. По-перше, пакет занадто важкий, а по-друге, картопля зіпсувався. Запропонуй що-небудь інше.

Але вчитель відповів:

— Теж саме відбувається і у тебе в душі. Коли ти на кого-небудь злишся, ображаєшся, то у тебе в душі з’являється важкий камінь. Просто ти це відразу не помічаєш. Потім каменів стає все більше. Вчинки перетворюються у звички, звички, характер, який породжує смердючі вади. І про це вантаж дуже легко забути, адже він занадто важкий, щоб носити його постійно з собою.

Ця історія про дорослої людини, у якого є вибір тягати мішок на собі або бути вільним. Але у дитини такої можливості немає. Щоб вижити в цій родині, в цьому соціумі необхідно затиснути свої емоції. І ми тягаємо роками гнилий, смердючий картоплю.

Якщо б у нас був спеціальний рентген, який міг би показати, скільки болю, страху, образ і затиснутою радості, задоволення ви носите в собі, ви б жахнулися.

Як ніби твоє тіло складається з безлічі великих або маленьких капсул, в яких б’ється невиражена емоція. І тіло починає “кричати”, просити про допомогу (через хворобу).

Практика «Рефлекс оргазму»: чому її необхідно робити кожній жінці?

«Рефлекс оргазму» — унікальна практика, чарівна…

Так ось крок за кроком, раз в місяць, системно, роблячи практику «Рефлекс оргазму», ви очищаєте себе і звільняєте свої затиснуті емоції. І завдяки цій практиці ваше життя покращується в рази, звільнену енергію ви можете використовувати в будь-якій сфері вашого життя: стосунки з людьми, реалізація сміливих проектів та свого творчого потенціалу.

Практика унікальна, чарівна. Так, вона не проста. Так, вона потребує вашого часу, фізичних і емоційних сил. Але це варто того. Адже завдяки цим вправам змінюєтеся ви, змінюється світ навколо вас.

Історії дівчат після практики «Рефлекс оргазму»

Я веду клубне заняття «Рефлекс оргазму» сьомий рік, і за цей час через практику пройшла величезна кількість жінок. Вони кожен раз діляться своїми результатами, тим, як змінилося їхнє життя покращилося самопочуття. Хтось став стрункішим і помолодшав, хто активно зайнявся творчістю. Наприклад, одна учениця стала виступати на міжнародних змаганнях з танців, хоча до цього в її житті був лише бізнес, інша зайнялася оперним співом, хоча далека була від музики та вокалу, а ще одна дівчина на третій раз практики випробувала оргазм вперше в житті! І таких історій багато.

Розвивайте свою чуттєвість і сексуальність. Адже змінюючись сама, ти змінюєш світ навколо себе!

Джерело: http://drpepper.org.ua/