Назва Соляр походить від латинського слова Sol – сонце. Соляр – це момент часу, коли Сонце потрапляє в той же градус на зодіакальному колі, в якому знаходилося в момент народження людини.

Астрологи вважають, що Соляр включається тільки раз на рік – в день народження. Цей час називають «новим народженням» Сонця і одним з найбільш значущих щорічних подій в житті людини. Однак магічний ритуал закладки Соляра можна проводити не тільки в день народження, але і в перший день нового року за китайським календарем.

Китайський новий рік енергетично і астрологічно знаменує початок нового періоду. Саме в цей час енергія Всесвіту настільки сильна, що дозволяє закласти програму успіху на рік вперед.

Зазвичай закладається програма на 12 сфер життя, що охоплює найважливіші для нас теми – любов, стосунки з батьками і дітьми, успіх у роботі та творчості, здоров’я і т. д. Ритуал закладки Соляра проводиться протягом 12 днів. Якщо ми проживаємо ці дні усвідомлено, то можемо з допомогою особливих ритуалів і практик кардинально змінити своє життя. Якщо ж ми нічого не робимо в ці дні, то все сталися неприємності, проблеми, випадковості будуть мати наслідки у новому році.

Кожен день Соляра охоплює одну з 12 життєвих сфер, і на кожен день є певні рекомендації.

Ритуал закладки Соляра: поради та рекомендації

1 день

У цей день важливо звертати увагу на враження, яке Ви справляєте на інших. Подумайте про те, яким буде Ваш імідж в новому році, які таланти хочете в собі розкрити. В 1-й день Соляра слід проявляти активність. Постарайтеся виділитися серед свого оточення, підкреслити свою зовнішню привабливість, створити новий образ, знайти індивідуальний стиль.

2 день

Цей день треба присвятити фінансових питань – вмінню залучати, примножувати, інвестувати і витрачати гроші. Розплануйте свій бюджет, визначте, які великі покупки у Вас будуть. Якщо Ваше матеріальне становище залишає бажати кращого – подумайте, чи немає у Вас внутрішнього заборони на гроші, і звільніть себе від нього, дозволивши собі жити в достатку. У 2-й день Соляра постарайтеся що-небудь заробити і витратити ці гроші з користю.

3 день

У цей день велике значення набувають слова і известия, тому дуже важливо стежити за своєю мовою і за тим, що Ви читаєте, слухаєте і дивіться. Ідеї, які прийшли до Вас на 3-й день Соляра, можуть виявитися дуже важливими і перспективними. А ще, в цей день важливо не сидіти на одному місці, прогуляйтеся по місту або поїдьте куди-небудь.

4 день

Цей день бажано присвятити своїй родині, своєму будинку. Відвідайте батьків, прикрасьте свою квартиру, зробіть житло ще більш затишним і красивим. У 4-й день Соляра не варто починати нових справ, проявляти особливу активність. Набагато важливіше згадати історію свого роду і попросити у нього підтримки у майбутніх починаннях.

5 день

Цей день проведіть з дітьми, придумуйте разом з ними ігри, відчуйте, як у Вас оживає дитяча безпосередність і вміння радіти простим речам. У 5-й день Соляра намагайтеся до всього підходити творчо, відкривайте нові хобі, займайтеся тим, що приносить Вам задоволення.

6 день

Це день турботи про своє здоров’я і самопочуття. Ви можете розробити програму правильного харчування або спробувати нову дієту. У 6-й день Соляра важливо зрозуміти, на що Ви витрачаєте свій час, не відволікають Вас дрібні, рутинні справи від Вашого основного шляху, що дійсно потребує Вашої пильної уваги, а без чого абсолютно спокійно можна обійтися.

Ритуал закладки Соляра: поради та рекомендації

7 день

У 7-й день Соляра особливого значення набувають партнерські зв’язки – особисті і ділові. Тим, хто в шлюбі, важливо провести цей день поруч зі своїм чоловіком, обговорити з ним плани на майбутнє, поговорити по душах. Якщо Ви ще самотні, то згадайте своїх колишніх партнерів, подякуйте за все хороше, що вони принесли у Ваше життя, подумайте, чому відносини склалися так, а не інакше, і відпустіть свої спогади.

8 день

8-й день Соляра бажано провести на самоті і заглянути в найпотаємніші куточки своєї душі. Важливо навчитися контролювати свої емоції і почуття, не піддаватися ревнощів і бажання втрутитися в чуже життя. Не бійтеся втрат – у цей день вони звільняють місце для всього нового, щасливого і радісного, що прийде у Ваше життя в новому році.

9 день

В 9-й день Соляра потрібно зайнятися розширенням свого світогляду і навчитися чомусь новому, відкрити щось незвідане. Сходіть в музей, відвідайте виставку чи концерт. Подумайте про те, в яких країнах Ви хотіли б побувати, які пам’ятки подивитися, з якими культурами і традиціями познайомитися.

10 день

В 10-й день Соляра важливо відокремити свої справжні цілі від помилкових, усвідомити свій шлях, поставити нові завдання. Проаналізуйте свої професійні успіхи, визначити точки докладання сил, похваліть себе за досягнення і намітьте план дій на майбутнє. Згадайте своїх колишніх і нинішніх начальників і подумки подякуйте їм за те, чого вони Вас навчили.

11 день

Цей день відкриває двері у Ваше майбутнє Ваша задача-наповнити його радістю і приємним спілкуванням. Ви можете зібрати знайомих і влаштувати вечірку, сходити куди-небудь в компанії друзів. В 11-й день Соляра велике значення набувають Ваші бажання. Якщо хоча б одна з них в цей день збулося, значить, Ви на правильному шляху і доля весь рік буде до Вас прихильною!

12 день

Це день самоти, розслаблення, відпочинку та очищення. Важливо звільнитися від усього, що Вас обтяжує – сумних спогадів, важких думок, тривог і сумнівів. Пробачте своїх кривдників, наповнити любов’ю до себе і світу. 12-й день Соляра підводить підсумок всьому ритуалу. Згадайте, як Ви провели ці 12 днів, і відчуйте себе готової вступити в новий рік з оновленою та натхненною.

Перші 12 днів після нового року за китайським календарем енергетично найсильніші, найбільш потужні. Кожен день, починаючи з першого, Ви повинні прожити усвідомлено – адже як Ви проведете ритуал закладки Соляра, таким буде і весь рік!

Безкоштовний онлайн-марафон

Джерело: http://tovstuha.com.ua/