Часто дівчата очаровуються першим враженням, яке справляє на них чоловік. Вони ідеалізують образ обранця, представляючи його прекрасним принцом. На жаль, принц часто виявляється не тим, за кого себе видає. Наприклад, незабаром з’ясовується, що чоловік одружений і має дітей і взагалі хоче від дівчини тільки сексу.

Чи можна відразу визначити, серйозно налаштований чоловік чи ні? Чи Правду він говорить? Буде він змінювати? Чи Реально це зробити вже на першому побаченні? Цілком!

Профайлинг – найкраща методика «читання людей», заснована на технологіях спецслужб і практичної психотерапії. Профайлинг дозволяє передбачити поведінку людини, визначивши його психотип. Спираючись на чіткі критерії, Ви теж зможете «прочитати» чоловіка за 2-3 хвилини!

Для прикладу наведемо короткий огляд п’яти з восьми базових психотипів чоловіків, з якими дівчата найчастіше будують відносини.

ПАРАНОЯЛЫ

Характерна особливість цього психотипу – «застревающая» нервова система. Це сильні, цілеспрямовані лідери. Основні цінності такого чоловіка – робота і досягнення цілей. В його уявленні жінка поруч повинна йому допомагати, або хоча б не заважати.

У відносинах:

Параноялы, звичайно, не проти серйозних відносин, але в силу високої зайнятості і самодостатності зазвичай не переймаються з цього приводу. В результаті вони нерідко самотні, схильні до вільним відносинам. Сім’я і побут – другорядні завдання для них.

У сексі:

Згодні на все, що не суперечить їх цінностям.

Зовнішні прояви:

Одяг, як правило, досить сувора і відповідає контексту. Мова виразна й переконлива, жестикуляція не експресивна, посмішка «соціальна» (губи посміхаються, очі – ні). Навіть коли параноялы намагаються посміхатися на фото, посмішка виходить ненатуральна або несиметрична.

Що НЕ ВАРТО робити на побаченні:

 • критикувати мети або систему цінностей паранояла.

Що ДОБРЕ робити на побаченні:

 • підтримувати його або допомагати йому в його цілях і прагненнях.

Що таке профайлинг? Або як перевірити чоловіка на детекторі брехні без поліграфа

ЭПИЛЕПТОИДЫ

Вони відносяться до категорії «справжніх суворих чоловіків». Базова емоція гнів. Мета взаємодії з жінкою – родина, діти, консервативні форми відносин.

У відносинах:

Эпилептоид вже точно наведе порядок у Вашій хаотичною життя (правда, за своїми правилами!). Він турботливий, надійний, але нетерпимий до жіночих зрад, хоча сам може змінювати, оскільки вважає це допустимим для чоловіка. За рідних і сім’ю порве будь-якого! Розставання переносить важко. В тривалих відносинах нерідко схильний до тиранії. Нав’язливе прагнення эпилептоида – відповідати певним правилам і змушувати відповідати цим правилам інших. У цілому ж такі чоловіки віддають перевагу класичні стабільні сімейні стосунки.

У сексі:

Эпилептоиды досить консервативні. Деякі індивіди схильні жорсткого сексу.

Зовнішні прояви:

Класичний одяг, нічого зайвого. Все строго і консервативно. Хода «від плеча», жестикуляція чітка (м’якістю і витонченістю не відрізняється), мова виразна, пряма, конкретна, голос трохи грубуватий.

Що НЕ ВАРТО робити на побаченні:

 • швидко говорити, постійно змінювати теми розмови.

Що ДОБРЕ робити на побаченні:

 • вести себе консервативно і стандартно.

Що таке профайлинг? Або як перевірити чоловіка на детекторі брехні без поліграфа

ГИПЕРТИМЫ

Особливості цього психотипу обумовлені швидкою і сильною нервовою системою. Гипертимы – невтомні живчики, вони дуже енергійні і життєрадісні. Мета взаємодії з жінкою – спілкування заради спілкування, тусовки.

У відносинах:

Складно уявити чоловіка-гипертима в тривалих відносинах. Гипертимы дуже велелюбні, щоб прив’язуватися до одного партнера. У зв’язках зазвичай нерозбірливі. Змінюють досить часто. На жаль, така їхня сутність.

У сексі:

Готові на багато що, аби не було нудно. Можливий і груповий секс, і обмін партнерами.

Зовнішні прояви:

Найчастіше не відрізняються гарною зовнішністю, проте підкуповують позитивним настроєм. Швидка мова, божевільні очі, жива міміка, постійне миготіння і смикання. Яскрава, строката одяг, часто спортивна (щоб зручно було рухатися). Багато гипертимы люблять екстрим, так що шукайте їх на змаганнях з маунтинбайку, мотокросу і т. д.

Що НЕ ВАРТО робити на побаченні:

 • певних заборон немає.

Що ДОБРЕ робити на побаченні:

 • потрібно просто потрапити йому на очі, а далі він сам…

ЭМОТИВЫ

В основі цього психотипу лежить низький поріг емоційного реагування. Эмотивы – тонко відчувають, добрі і м’які чоловіки. Мета спілкування з жінкою – любов, високі відносини.

У відносинах:

Як правило, вірні коханої, дбайливі, терпимі до навіть до її негативним проявам (особливо якщо закохуються). Добре почувають інших, цінують щирість, сильно прив’язуються до вибраного людині, розставання переживають дуже важко. Налаштовані на сімейні відносини.

У сексі:

Секс, як правило, чуттєвий. Для эмотива дуже важлива емоційна зв’язок.

Зовнішні прояви:

Гармонійна одяг, але не викликає. Уникає яскравих кольорів і різких ліній. Щира посмішка, спокійний, тихий голос. Рухи плавні. На побаченні більше запитує, чим говорить.

Що НЕ ВАРТО робити на побаченні:

 • вести себе по-хамськи;
 • брехати;
 • висміювати високі ідеали.

Що ДОБРЕ робити на побаченні:

 • розмовляти на душевні теми;
 • приймати ключові цінності співрозмовника;
 • бути щирою.

Що таке профайлинг? Або як перевірити чоловіка на детекторі брехні без поліграфа

ИСТЕРОТИДЫ

Як правило, істероїди – це красиві і доглянуті метросексуали. У них швидка, але слабка нервова система. Мета спілкування з жінкою – драйв, емоції, демонстрація себе, отримання сенсорного задоволення. Глобальних цілей у житті перед собою не ставлять. Все, як правило, зводиться до бажання просто «отримувати кайф від життя».

У відносинах:

Непостійні, егоїстичні, емоційні, примхливі, вимагають до себе багато уваги. Коротше, з ними Ви точно не нудьгуватимете. Вірність – це не про истероидов. Схильні вірити у власну брехню. Чудові коханці, але не самі надійні в плані серйозних стосунків.

У сексі:

Секс часто дуже яскравий і емоційний. Люблять все «як у кіно». Жінок вибирають за зовнішньою привабливістю.

Зовнішні прояви:

Яскрава відвертий одяг, безліч аксесуарів, дорога, але куплена в кредит машина (або взагалі не його). Головне – справити враження на жінку. Емоції награні, міміка теж. Голос швидкий і дуже емоційний. Чудові актори. Вміють красиво говорити.

Що НЕ ВАРТО робити на побаченні:

 • вантажити истероида своїми уявленнями про життя;
 • довго спілкуватися на одну і ту ж тему;
 • вірити його словам.

Що ДОБРЕ робити на побаченні:

 • говорити компліменти;
 • вести розмови про нього улюбленому;
 • часто змінювати тему розмови.

ШИЗОЇДИ

Чоловіки-шизоїди – справжні інтелектуали. Вся справа в тому, що в основі цього психотипу лежить потреба в постійному вивченні світу і творчості. Сім’я для шизоида – додаток до інтелектуального буття.

У відносинах:

Люблять самотність. Їм важливо, щоб їх розуміли і сприймали такими, які вони є. Ранимі, якщо з ними поводитися грубо, тиснути на них або висміювати. В оселі у них завжди творчий безлад.

У сексі:

Секс їх цікавить більше в теорії.

Зовнішні прояви:

Засмальцьовані волосся, брудна сорочка і поєднання в стилі «капелюх, шкіряна куртка і кеди» – норма для шизоида. За зовнішнім виглядом, як правило, не стежать, оскільки високі матерії для них набагато важливіше банальної одягу. У шизоидов не завжди виразна мова, незграбна пластику. Статура часто астенічний, але деякі чоловіки цього типу схильні до надмірної ваги.

Що НЕ ВАРТО робити на побаченні:

 • висміювати його;
 • намагатися тиснути і жорстко домінувати.

Що ДОБРЕ робити на побаченні:

 • приймати його таким, який він є;
 • виявляти дружелюбність.

Розуміння базових психотипів чоловіків дозволить Вам:

 • не обманюватися першим враженням;
 • «не вестися» на чоловічі маніпуляції;
 • не витрачати час на невідповідних чоловіків;
 • швидко «читати» людей;
 • розуміти, який чоловік потрібен саме Вам;
 • утримувати вподобаного чоловіка і управляти його поведінкою.

Будуйте стосунки з гідними чоловіками!

Джерело: http://modelcollect.com.ua/