Чи замислювалися Ви над тим, що таке творчість і навіщо воно взагалі потрібне? Я зараз говорю не тільки про художників, поетів, музикантів, письменників… Для мене творчість – це і є все життя!

Творчість – це Ви і Ваші відносини з колегами і близькими, це Ваші мрії, Ваша зовнішність, кохання, секс. Творчість – це те, наскільки Ви дозволяєте собі отримувати задоволення і відчувати смак і пульсацію життя, наскільки прямуєте своїм бажанням, демонструючи свої таланти.

Чи знаєте Ви, у чому Ваша унікальність? Чим Ви і тільки Ви можете поділитися з Світом? Одного разу я задала собі ці питання, і мені раптом стало страшно прожити все життя «як всі», так і не спробувавши щось змінити.

Звідки беруться жахливі понеділки

Напевно, багато хто з Вас звертали увагу на «сіру масу» сумних і скривджених життям людей, які погодилися стати жертвами обставин, але ніяк не творцями свого життя.

Шлях художника. Як знайти свою унікальність?

Ці люди є скрізь – в метро, на вулиці, на роботі. Їх дуже багато і часом це зовсім молоді чоловіки і жінки. Чому так вийшло?

Як тільки ми стає на позицію жертви, відбувається наступне: чим більше ми боїмося проявляти себе, ділитися зі Світом, жити, тим сильніше відчуваємо тугу і роз’їдає душу самотність. Нам починаємо здаватися, що нас ніхто не цінує, не бачить, не розуміє. А життя проходить повз…

Задумайтеся і задайте собі наступні питання:

  • Чому Ви заборонили собі слухати своє внутрішнє Я?
  • Чий голос досі говорить Вам, що для Вас правильно, а що – ні?
  • Чому так виходить, що по-справжньому улюблені заняття – ті, до яких тягнеться Ваша душа, ті, які легко виходять з дитинства і приносить неймовірну радість, – так і залишилися лише хобі, захопленням? Чому Ви повертаєтеся до них, коли залишається час від основної роботи та інших важливих справ і обов’язків?

Я неодноразово задавав собі ці питання!

Чому дівчинка, яка займалася все дитинство творчістю в художній та музичній школах, з задоволенням тянувшая носочки на художньої гімнастики, в якості першого вищої освіти раптом вибрала економіку? Чому після закінчення вузу вона влаштувалася на роботу в кредитний відділ банку? (Я до сих пір з жахом згадую цей час).

Як так вийшло, що понеділок став для більшості людей жахливим і ненависним вдень, а п’ятницю всі чекають як манни небесної і потім намагаються впихнути все, що не дає займатися робота, в два нещасних вихідних дні?

Шлях художника. Як знайти свою унікальність?

Лише одиниці дійсно люблять свою роботу і реалізують там весь свій потенціал. Решта ж 90% роблять вигляд, що зайняті чимось корисним, а у реальності коротають час з ранку до обіду і після обіду до 18 годин…

І що у них з настроєм? Є стимул розвиватися, рости? Бути корисним Світу? Та що там Світ… Хоч комусь! Вкладають вони свою душу в роботу? А в якому стані приходять додому? Чим діляться зі своїми близькими?

Скарги, нереалізованість, образи, постійні приповідки – «доживемо до п’ятниці», «до відпустки», «до відпустки начальника»… І так все життя.

Але ж буває і по-іншому! Я точно це знаю!

Як відкрити у собі творця

Все в нашому житті міняється, як тільки ми допускаємо думку, що можемо бути корисними Світу і можемо ділитися своїми талантами і відкриттями прямо зараз! Для цього не потрібно йти на курси, читати нудні книги або худнути… Кожен з нас чимось багатий вже сьогодні. І це «щось» дане йому по праву народження.

Може бути, Ви прекрасно готуєте, і всі знайомі просять Вас дати рецепт салату, першого або другого блюда? Чи Ви настільки красиво одягатися, що подруги постійно Вас запрошують пройтися з ними по магазинах? Або у Вас прекрасні навички спілкування? Або, можливо, Ви вмієте дарувати тактильне тепло?

Шукайте! Кожна людина наділена особливим даром. Просто дозвольте собі відчути його і визнати. Почніть хоча б потроху віддавати те, чого у Вас багато, то, що Ви робили б безкоштовно просто тому, що Вам це приносить задоволення.

Шлях художника. Як знайти свою унікальність?

Наскільки щедрі Ви до Світу, настільки ж Світ прихильний до Вас… І навіть ще більше! Вся Всесвіт зацікавлена в розкритті Вашого достатку, і дарує Вам потік підтримки, турботи, ресурсів. Неважливо, скільки Вам років і чим Ви звикли займатися. Важливо, що ніколи не пізно почати слухати себе і відкрити свою унікальність. Це не буде проявом егоїзму, марнославства або дурості. Це буде величезним внеском в достаток Свого Життя!

Хочете стати мільйонером – спочатку створіть мільйонера з когось. Надихніть, підтримайте, навчіть! Хочете любові – віддавайте любов! Всесвіт поверне з лишком.

У мене вийшло! Я на шляху своєї захоплюючої, багатого, щасливого життя! А Ви? Чим Ви сьогодні поділилися з Світом?

Джерело: http://msmirnova.ru/