Як Ви думаєте, скільки коштує Ваше життя? Скільки ресурсів вклали у Вас Всесвіт, Бог, батьки, рід? У скільки рублів, доларів, євро можна Вас оцінити?

Очевидно, відповідь на ці питання може бути тільки один: Ваше життя безцінне. Немає такої суми, за яку б Ви продали своє життя. Але у Бога є «плани» на кожну людину, адже ми приходимо в цей світ з певним завданням.

Подивіться на маленьких дітей. Немовлята з перших днів життя намагаються рухатися, вчаться перевертатися, повзати, сідати, вставати, дертися, крокувати. Спробуйте змусити дитину посидіти без руху кілька годин. Для нього це мука! Діти прийшли на цю землю, щоб рухатися і що робити, стаючи дорослими.

Найвища смертність у дітей до 3-х років. Йде перевірка: чи впорається дитина з життям. І пройти трирічний бар’єр – це свого роду перемога для кожної дитини.

Скільки Ви стоїте?

Але давайте розділимо вартість Вашого життя і вартість Ваших дій. Якщо життя безцінне, і це те, що Вам дали батьки, Бог, Всесвіт, то вартість Ваших дій – це результат Вашого розуму, праці і Вашій активності.

Вважається нормою вкладати в дитини ресурси до 17 років, щоб по досягненні цього віку він зміг стати самостійною особистістю. Потім юнак чи дівчина мають вже самі щось робити, віддавати свої сили чому-те, що потрібно іншим.

На відміну від Вашого життя, вартість Ваших дій, праці і зусиль можна оцінити в грошах. Спочатку це стипендія в університеті. Потім перші заробітки, коли грошей ще трохи, але на них вже можна жити самостійно. В ідеалі, якщо людина хоче заробляти більше, він вдосконалює свою працю, підвищує вартість своєї діяльності. Тільки через діяльність розвивається особистість.

Як порахувати вартість Вашого години?

Хочете дізнатися вартість свого години сьогодні? Розрахувати її дуже просто.

У добі 24 години. Віднімемо 8 годин сну – залишається 16 годин неспання. З цих годин потрібно відняти всі години, коли Ви нічого не робите, або робите щось тільки для себе (масаж, догляд за собою, прогулянка тощо). Час, що залишився, можна перевести в грошовий еквівалент.

Скільки Ви стоїте?

В ідеалі близько 8 годин на добу бажано присвячувати тільки собі і витрачати тільки на себе. І приблизно стільки ж робити щось для інших.

Якщо більшу частину часу Ви присвячуєте себе, то Ви зайняли дитячу эгоцентричную позицію, характерну для дошкільного віку. Адже вже в початкових класах дитина щось робить для друзів, батьків, братів і сестер.

Якщо ж на себе у Вас майже не залишається часу – це наслідок сімейних переплетень. Найчастіше така ситуація йде з дитинства, коли дитина намагається заслужити любов батьків і відчуває почуття провини або сорому за своє існування і невідповідність якомусь ідеалу.

Дуже важливо в своєму житті зберігати баланс «брати – давати». Перекіс у бік створює проблеми.

В першому випадку жінка веде себе як дитина, і вважає, що чоловік повинен забезпечувати її просто тому, що вона жінка. Але жінками стають, а не народжуються. Справжня Жінка вміє кохати, вірити, піклуватися, надихати, підтримувати. Це велика робота – бути Жінкою.

У другому випадку, чим більше жінка служить іншим, тим менше її цінують і тим менше вартість її години. Вона хоче отримати схвалення і підвищити вартість своєї діяльності, чекає заохочення від чоловіка, шефа, навіть від своїх дітей, але насправді за всіма цими оцінювачами стоять фігури мами і тата, від яких і була отримана перша оцінка.

Вважаємо далі

Сьогодні до Вас за місяць з одного або декількох джерел приходять гроші: зарплата на роботі, гроші від чоловіка, пасивний дохід. Всіх людей, від яких до Вас приходять гроші, Ви можете вважати своєю цільовою аудиторією. Якщо у Вас є доходи, значить, Ви цим людям щось даєте, і вони Вам за це платять. Не варто вносити в список платників Ваших батьків, тому що вони Вам платять не за те, що Ви робите, а за те, що Ви є. Відповідно, з Вашого щомісячного доходу Ви прибираєте фінансову допомогу батьків, гроші, що дісталися Вам у спадок. Також з цієї суми ВИ забираєте гроші, які йдуть не на Ваші потреби, а на дітей, чоловіка, рідних.

Скільки Ви стоїте?

Отриману щомісячну суму Ви ділите на кількість годин (за місяць), протягом яких щось робите для інших людей. Підсумкова цифра і буде вартістю Вашого реального години сьогодні. Ви самі можете визначити: чи влаштовує Вас результат чи ні, і що готові зробити для його покращення.

Нерідко жінки вважають, що насправді коштують більше, ніж отримують. Це буває з двох причин:

  • У Вас занижена самооцінка, і Ви не дозволяєте грошей приходити у Ваше життя в необхідному для Вас кількості – не приймаєте чиюсь допомогу, не вмієте просити.
  • У Вас завищена самооцінка. Ви впевнені, що Вам все повинні, і при цьому Ви не хочете давати світові більше. Природно, оточення не готове платити стільки, скільки Ви очікуєте.

Отже, для того щоб збільшити свою вартість, потрібно зробити три речі:

  • Створити баланс «брати – давати».
  • Збільшити вартість Вашого години, зцілюючи себе, вкладаючи в себе і даючи більше людей, які готові платити.

Увійти в потік достатку, навчитися відчувати гроші, грамотно розпоряджатися ними і залучати їх у своє життя.

Джерело: http://freya.kiev.ua/