Що хвилює кожну жінку? Любов і вірність, «погода в домі» та стосунки з коханим чоловіком, пошук свого призначення і матеріальне благополуччя.

Ми підібрали 10 кращих цитат Лариси Ренар на ці теми. Впевнені, вони допоможуть Вам по-новому поглянути на світ, і дадуть відповіді на багато актуальних питань.

№1 Про чотирьох жіночих станах

«Чотири стани жінки — це чотири області нашого життя: Королева відповідає за кар’єру і саморозвиток, Дівчинка — за емоції і любов, Господиня — за будинок і сім’ю, а Коханка — за задоволення і творчість. Якщо ми живемо за формулою Платона, то 100 % нашого часу розподіляються так: 25% — для дому, 25% — для відносин, 25% — для розвитку та кар’єри, 25% — для відпочинку. І якщо в стані Королеви і Господині ми присвячуємо свій час іншим, то в стані Дівчинки і Коханки витрачаємо його тільки на себе, наповнюючись жіночою енергією і позитивними емоціями».

№2 Про жіночої енергії

«Спідниці та сукні допомагають посилити жіночу енергію, а штани перекривають її. Рожевий кварц допомагає також активізувати жіночу енергію. Все, що приносить позитивні і задоволення, наповнює жінку… Дуже важливо протягом дня виділяти 2 години для емоцій і 2 години для задоволення. Улюблена мелодрама, вечеря з подругами, концерт або виставку. Жіночий коло, спілкування з подругами допомагає нам накопичити саме жіночу енергію. Масаж, заняття любов’ю, смачна вечеря, творчість допомагає нам наповнитися жіночої сексуальної енергією задоволення. І це саме те, чого чекають від нас чоловіки – емоцій і задоволення».

ТОП-10 цитат Лариси Ренар
№3 Про чоловічої енергії

«Чоловічі енергії руйнують жінку – і психологічно, і фізіологічно. Для чоловіка відповідальність – природний стан, а жінку воно поступово вбиває. У ній нерідко живе страх, що чоловік не здатний прийняти цю відповідальність, в результаті – вона її не поступається, а він без неї деградує. Важливо повернути свою жіночу енергію, прийняти себе як жінку, дозволити собі у ній пожити, прибрати страхи, розслабитися… Світ не завалиться, якщо ви перестанете нести на собі вантаж загальної відповідальності, перекладіть його на чоловічі плечі».

№4 Про спокушування

«Слово «спокуса» чоловічого роду, але у зваблювання жіноче обличчя. Представники сильної статі часто бувають сексуальними, ніжними, красивими, але спокусливими – ніколи. За жінкою, як за королевою, завжди залишається право першого ходу. Тому знати правила любовної гри – наш прямий обов’язок».

№5 Про суперниць

«Ніколи не боріться «проти» чогось, потрібно боротися тільки «за» щось. За себе! Ось найкраща мета! Всіх суперниць не перемогти, чоловіка не проконтролювати, а якщо ви це робите постійно, ваше життя потребує змін».

№6 Про зраду

«Зрада — це пошук змін. Коли щось неясне мучить тебе, коли якась частина душі прагне пізнати себе, відкрити себе через інших, зрозуміти, якими ми ще можемо бути. Ми шукаємо змін і прагнемо до зради. Дуже часто у відносинах ми костенеем в одній ролі, йдучи уторованими стежками, зберігаючи одне вираз обличчя, кажучи схожі слова, здійснюючи очікувані вчинки. І нам здається, що тільки інша людина, інші відносини допоможуть вирватися з цього замкнутого кола…»

№7 Про негатив

«Існує чудова практика «Перетворення гидоти в радість», що допомагає нам впоратися з негативними подіями, болючими емоціями, неприємними ситуаціями в житті і зберігати прекрасний настрій. Коли ви стикаєтеся з негативом, зробіть вдих, уявляючи, як темна негативна енергія входить у ваше серце, затримайте дихання, уявляючи, як ця енергія трансформується в смарагдовий потік любові і радості, і на видиху віддайте цей потік чоловікові, світу, самої себе. Дихайте так протягом трьох хвилин».

№8 Про життєвих цілях

«Перш ніж зробити перший крок по обраному шляху, потрібно зрозуміти, які цілі ми переслідуємо, і головне – до якої Мрії прагнемо. Мета – це етап у досягненні Мрії. Наші цілі – це щаблі, по яких ми піднімаємося до своєї Дороговказною Зірки. А Мрія – це щось глобальне, грандіозне. Це велика ідея, що приносить користь і благо світу. Коли ми йдемо від мети до мети, ми з кожним кроком наближаємося до своєї Мрії».

№9 Про гроші

«Гроші – це енергія обміну. Щоб до нас прийшли гроші, необхідно щось віддати у Всесвіт – час, емоції, свої творіння і дії. Те, що ми віддаємо у світ, складається з наших фізичних дій і вкладеної психічної енергії, а саме наших знань, наших емоцій, нашої пристрасті і нашої творчості. І, як правило, чим більше ми вкладаємо психічної енергії, тим більше отримуємо у відповідь. Ви можете помсти весь день вулиці і отримувати за це 100 рублів, а можете за цей день зіграти у фільмі і отримати за один знімальний день мільйон. Час витрачено однакове, але ефект абсолютно різний, так як в першому випадку ми вкладаємо тільки фізичну енергію, а в другому – і творчу, і емоційну, і інтелектуальну. Ми віддаємо світу своє творіння, а у відповідь отримуємо винагороду».

№10 Про свободу

«Свобода з’являється, коли ми знаємо, чого ми хочемо коли ми розуміємо своє призначення і свої таланти. Тоді ми і починаємо робити те, що приносить нам радість, задоволення та результат. Саме у свободі творити і проявляється свобода людини. Коли ми точно знаємо, куди нам йти, ніхто не може збити нас з нашого шляху».

Джерело: http://casualshop.com.ua/