Ставлення світу до нас завжди є відображенням нашого ставлення до себе. Якщо Ви любите себе, піклуєтеся про себе, балуєте себе, то і світ, в особі чоловіків і інших людей, буде відповідати Вам взаємністю. Якщо ж Ви критикуєте, не приймаєте і не любите – світ буде відчувати до Вас такі ж почуття.

Бути може, Ви помічали, що ставлення світу до Вас являє собою якусь синусоїду: то густо, то пусто. Буває, Всесвіт відкриває ворота щедрості, і тоді, як з рогу достатку сиплються гроші, подарунки, любов, похвала, приємні сюрпризи та цікаві можливості. А буває, ні з того, ні з сього ці ворота закриваються, і життя стає сірим і тьмяним…

Що зараз відбувається у Вашому житті? Відноситься світ до Вас так, як би Вам хотілося? Ставляться чоловіки до Вас так, як Ви бажаєте?

Якщо те, що Ви хочете отримати від світу і чоловіків, не відповідає тому, що Ви реально від них отримуєте, – значить, Вам просто не вистачає любові до себе!

Як важливо любити себе

Два компонента любові до себе

Любов до себе складається з двох компонентів: ставлення до самої себе та дій щодо себе.

Почніть змінювати ставлення до себе вже сьогодні!

Простіть себе

Часто ми пред’являємо до себе завищені вимоги, і, не виправдовуючи власних очікувань, ображаємося. У стані образи важко рухатися вперед, важко створювати щасливу реальність… Простіть себе! Скажіть собі: «Нічого страшного, дорога! Ти з усім впораєшся!», і Ви відразу відчуєте, як спадає напруга, яке Вас сковувало і руйнувало. Коли Ви прощаєте себе, Ви немов закриваєте двері самокритики і самоїдство, через які витікає велика кількість Вашої енергії.

Підтримайте себе

Частіше говоріть собі, що Ви гідні подарунків Всесвіту, що всі Ваші мрії обов’язково збудуться, що у Вас все буде відмінно. І незабаром Ви відчуєте неймовірну силу підтримки від себе самої. Нашому мозку потрібно обґрунтування «чому» і «навіщо», так обґрунтуйте йому: «А чому б і… Так!», «А чому б… Я!»

Хваліть себе

Нехай кожен ранок починається у Вас з компліменту, а кожен вечір закінчується подякою собі самій. Ви здивуєтеся, але з кожним днем приводів для цього буде ставати все більше і більше! Коли ми критикуємо себе, наше негативне якість нікуди не йде, оскільки підживлюється енергією нашого постійного невдоволення. Коли ми хвалимо себе за щось, позитивне якість починає рости і розквітати, здобуваючи нові форми.

Як важливо любити себе

Гідне ставлення до себе – половина Вашого особистого успіху. Друга половина – це дії. «Закоханість можна дізнатися за словами, а за любов вчинків!» – свідчить стара і мудра приказка. Які вчинки Ви робите в ім’я себе? Що Ви зробили для себе сьогодні? Як проявили свою любов по відношенню до себе? Якщо відповіді на ці питання Вас не надихнули, то попереду ще цілий день і все життя, щоб це виправити!

Виконуйте свої бажання

«Як я хочу провести сьогоднішній день?» – це питання слід задавати щоранку. Він не про плани та цілі, а про Ваших бажаннях. Яким би Ви хотіли бачити сьогоднішній день? Які емоції відчути? Який досвід здобути? День Вашого життя складеться яскравішим і цікавішим, якщо Ви розповісте йому про те, чого Ви від нього чекаєте.

Балуйте своє тіло

Як би там не було, але і розум, і душа, і почуття живуть у нашому тілі. Якщо тілу не приділяти належної уваги, воно починає посилати у світ певні сигнали: «Мене не люблять», «Мене не хочуть». А слідом йде реакція від зовнішнього світу: чоловіки уникають дотиків до недолюбленному тіла, близькі друзі перестають обіймати і цілувати в щічку при зустрічі і прощання… Якщо Ви помічаєте подібне ставлення до себе – мерщій вирушайте балувати своє тіло: полежіть у ванні з ароматною піною, насолодись спа-процедури, сходіть на масаж, наситьте тіло ніжним кремом. Чим більше насолод отримує Ваше тіло, тим більше бажаним і привабливим воно стає для оточуючих.

Розвивайте себе

Почуття самоповаги, гордості за себе є невід’ємною частиною любові до себе. Коли я чую від жінок фрази: «Мені ніяково за себе», «Я не можу підтримати розмову», «Я відчуваю себе дурною», хочеться сказати тільки одне – розвивайтеся. Читайте, спілкуйтеся з цікавими людьми, вчіться, розширюйте кругозір і зовсім скоро незручність за себе зміниться почуттям гордості.

Для того щоб створити життя своєї мрії, потрібно докласти трохи зусиль. Любов до себе – це звичка, а звичка виробляється з часом і з допомогою регулярних повторень.

Любити себе так само легко і природно, як дихати. Ми прийшли в це життя в безумовному прийнятті себе. Пам’ятайте про це! Любіть себе, і світ відповість Вам взаємністю!

Джерело: http://upi.kiev.ua/