Що робить вас нещасна?

Є жінки, у яких, на перший погляд, все «як треба»: чоловік, діти, достаток, здоров’я. Здавалося б, живи та радій. Але щастя чомусь у їхньому життю немає. Вони роками відчувають себе нещасними і в підсумку остаточно втрачають здатність радіти життю.

На мій погляд, вся справа в тому, що бути щасливою набагато складніше, ніж бути нещасною. Скаржитися, сумувати, плакати і аналізувати повторювані помилки — все це легко, звично. А от попрацювати і оцінити по достоїнству навколишній світ і його дари — це вимагає більше сил, більше уваги та енергії. Для того щоб наповнюватись енергією, необхідно витратити внутрішні сили. Це непроста духовна і душевна робота.

На чому зосереджена ваша енергія?

Як відчути себе щасливою?

Коли ви растрачиваете себе на підживлення образ, на підтримання невдалих стосунків, на «перемелювання» особистих скарг, то залишки енергетичної живлющої вологи витікають у прірву жалю і розчарувань. Щоб визначити, де зараз ваша енергія, зробіть невелику практику. Спочатку прочитайте, потім закрийте очі і пройдіться по тілу.

«Що ви відчуваєте? Про що думаєте? Що вас турбує? Чого ви хочете? Про що мрієте? Зосередьтеся на собі. Перенесіть свою увагу на центр лоба. Що відчуваєте? Чи Легко вам йти? Куди веде вас цей центр? Перенесіть увагу сонячне сплетіння. Ідіть туди, куди веде цей центр. Тепер перенесіться в область живота. Що ви відчуваєте, коли увага зосереджена на животі? Чи Легко вам? Чи є якісь відчуття: тяжкість або, навпаки, легкість? Тепер перенесіть трохи нижче, туди, де зароджується жіноча енергія, у свою матку. Що ви відчуваєте? Куди матка веде вас? Чого вона хоче? Про що мріє? Піднімися вище, в область серця, в область серцевої чакри. Що відчуваєте? Куди вас веде серце? Як часто ви живете серцем? Коли ви прислухалися до нього в останній раз? Відкрито чи замкнено на висячий замок? Згадайте, що відбувалося з вами в гостях у кожного центру уваги. Яким було це для вас подорож? А тепер зробіть вдих і на видиху відкрийте очі».

Що блокує роботу енергетичних центрів?

Чому ми стаємо нещасними, що і як блокує наші життєві ресурси? Де знайти джерело щастя, радості й любові?

Чакри — це енергетичні центри, які відповідають за певні сфери нашого життя. Нижче — перелік того, що блокує роботу чакр.

1 чакра — центр, відповідальний за життєві сили, зв’язок з землею, родом. Блокують страхи (страх смерті, хвороби, самотність, відносин).

2 чакра — центр, що відповідає за здатність до насолоди, творчості. Блокують сором, провина за задоволення, випадкові, безладні зв’язки.

3 чакра — центр, відповідальний за соціальний успіх, благополуччя. Блокують незавершені справи, невиконані обіцянки, гнів, розчарування, безлад на всіх рівнях (у будинку, у відносинах), нездоровий спосіб життя (порушення режимів сну, харчування).

4 чакра — центр, що відповідає за емоційність, здатність довіряти, любити. Блокують образи (на себе, батьків, чоловіків, на світ), бажання помсти, емоційна залежність (від людей, відносин).

5 чакра — центр, що відповідає за творче самовираження, повага. Блокує брехня (собі та іншим), залежність від чужої думки.

Як відчути себе щасливою?

6 чакра — центр, відповідальний за бачення. Блокують ілюзії, чужі установки, механічні думки (внутрішній діалог).

7 чакра — центр, що відповідає за зв’язок із Всесвітом, Творцем. Блокують скорботу, сильні земні прихильності (до людей, майна), відсутність віри в Творця.

На тренінгу «Природа Жіночності» з допомогою маятника ви зможете провести діагностику енергетичних центрів і зрозуміти, наскільки вони у вас відкриті і за яким типом рухається в них енергія (чоловічого або жіночого).

Як відкрити енергетичні центри?

Як розблокувати свої чакри? Як знову запустити по тілу чисту енергію?

Ми радимо регулярно, щонайменше раз на місяць, виконувати спеціальні тілесно-енергетичні практики, такі як «Чакровое дихання», «Поза вимірювань», «Відкриття серця», «Рефлекс оргазму», «Набуття ясності». І не забувати, звичайно, про індивідуальної терапії, самовихованні.

Наприклад, щоб посилити третій енергетичний центр, чакру Маніпуру, слід скласти список своїх незавершених справ. Виділити справи, що стали неактуальними. А для актуальних справ призначити термін їх виконання.

Щастя — річ абстрактна. Для кожного воно полягає у своєму, але щоб його відчути, необхідно мати внутрішню наповненість, готовність приймати і з радістю віддавати. На тренінгу «Природа жіночності» ви пробудити в собі природність, ніжність, легкість, навчіться відпускати непотрібне і наводити порядок у своєму житті. Під час дводенного тренінгу ви пропрацюєте блоки і відновити гармонію в душі і тілі.

Джерело: http://msmirnova.ru/