Яке хобі вибрати?

Хобі – улюблене заняття, якому людина присвячує вільний час. Воно робить життя яскравішим і різноманітнішим, розширює кругозір, допомагає повірити в свої сили і досягти успіху. Психологи довели, що хобі допомагає боротися зі стресом і депресією. Не всі люди отримують задоволення від роботи. Якщо для вас робота – необхідність, то хобі допоможе вам гармонізувати душевний стан. У людини має бути справа, яка приносить йому задоволення. Хочемо порекомендувати почитати про хоббі на сайті http://ssi-16.net

Прекрасно, якщо у вас вже є улюблене заняття, якому ви готові присвятити свій дорогоцінний час. Але що робити, якщо ви поки не живете хобі? Шукати!

Видів хобі безліч: спокійні, творчі, активні.

Яке ж хобі вибрати?
Спробуйте кілька варіантів. Наприклад, присвячуйте тиждень новому хобі. Це допоможе безпомилково визначитися з вибором, адже ви спробували зсередини, приміряли на себе. Також ви розширите свій кругозір, дізнаєтеся багато нового, цікавого і корисного.
Прислухайтеся до себе. Згадайте, чим ви займалися в дитинстві, що вам подобається, що ви мрієте спробувати. Вам подобається малювати? Записуйтеся на курси живопису або дизайну. Не сумнівайтеся, спробувати щось нове ніколи не пізно.


Зверніть увагу на свій темперамент і характер. Якщо ви активна людина, завжди чимось зайняті і кудись поспішайте, то і хобі вибирайте активне: спорт, танці, туризм, театральна студія. Якщо ви спокійна людина, любите проводити вечори вдома, то і хобі вибирайте спокійне: в’язання, вишивка, різьба по дереву, кулінарія, поезія, читання, колекціонування.


Головне: ваші уподобання. Пам’ятайте, що хобі має приносити радість, їм не можна займатися через силу. Навіть, якщо вам подобається щось старомодне, займайтеся. Це ваш вибір і бажання.
Не забувайте, що улюблене заняття вимагає матеріальних витрат. Купівля матеріалів, оплата курсів. Визначтеся заздалегідь, скільки ви готові витратити на хобі.

Які види хобі бувають?
Активні: танці, йога, пілатес, теніс, ковзани, ролики, туризм, біг, спортивне орієнтування, бойові мистецтва.
Екстремальні: альпінізм, сноуборд, паркур, агресивні ролики, парашутний спорт.
Спокійні: в’язання, шиття, різьба по дереву, кулінарія, флористика, шашки, шахи, читання.
Творчі: живопис, дизайн, фотографія, театр, написання оповідань або віршів.
Колекціонування. Колекціонувати можна все, що завгодно: монети, календарі, блокноти, магніти на холодильник, черепашки, фігурки котів.
Хобі має приносити задоволення, адже ви витрачаєте на нього свій дорогоцінний час.