У кожного з нас є мрії… Або одна мрія – велика і заповітна. Ми з дитинства вчимося мріяти, і вже тоді розуміємо, що не всі бажання виконуються. Мріяти, правда, ми від цього не припиняємо, але поступово виникає питання: чому щось минає, а що-ні? Чому в одних все виходить, як за «велінням чарівної палички», а в інших мрія стає завданням, і для її реалізації доводиться застосовувати тактику і стратегію? Так чари мрії тьмяніє, зникає, стає буденністю, а не дивом, легким і раптовим. Ми починаємо аналізувати, читати поради, як правильно мріяти, або просто приходимо до думки, що за все треба платити. По суті, це розуміння звучить як вирок нашої мрії, та що там мрії, самої здатності мріяти!

А адже і правда, за мрію треба платити. Тільки наша уява відразу малює дуже страшні образи розплати. Це повинні бути обов’язково втрати, страждання, сльози. Ми з дитинства знаємо, що багато будеш сміятися – будеш багато плакати. Чому, правда, ніхто не пояснив. А алгоритм залишився. Точніше, страх, страх розплати за радість. І ось ми вже боїмося радіти. А раптом доведеться платити? Ось тільки розраховуючись з Світом такий «валютою», ми все далі й далі йдемо від мрії.

Є ціна у твоєї мрії?

Ціна мрії

Так чи є ціна у мрії? Так, є. Але це не страждання. До оплати приймається інше. Це віра, терпіння, сили, енергія і наша персональна еволюція – наша робота над собою. Вивчення себе, внутрішній пошук, уміння бачити красу в кожному моменті. Для здійснення мрії потрібно і готовність прийняти цю саму мрію. Допустити, що це можливо. Чесно задати собі питання: «А якщо моя мрія зараз здійсниться, що станеться? Я готова?» За мрію ми платимо чесністю. Адже може прийти розуміння, що жити в очікуванні дива приємніше, ніж отримати бажане. І так теж буває.

Так, за все треба платити. За молодість шкіри – правильним харчуванням і хорошим доглядом. За гнучке струнке тіло – ранковою зарядкою. За наявність мужніх чоловіків поруч – розвитком своєї жіночності. За улюблену творчу роботу – натхненням і нестандартністю мислення. За ідеальні стосунки – прийняттям. За дружбу – вірністю і щирістю. За професіоналізм – роками тренувань і терпінням.

Але те, чим Ви оплачуєте свою мрію, так само цінне, як і сама мрія. І коли розмова заходить про мрію – торг тут не доречний: «А можна як-небудь подешевше? А знижки є? А за довге очікування можна просто так?» І відповідь у Світу буде тільки один: «Тоді краще відмовтеся від мрії». У Світу є все! Все, що Ви побажаєте. Все, що Ви наважитеся побажати. Все, за що Ви готові заплатити гідну цього скарбу ціну! І Ви ніколи не залишитеся в програші. Те, що Ви зробите для своєї мрії, буде для Вас безцінним. Це більше не буде «непідйомною ціною». Це стане задоволенням від самого процесу. І ті, у кого виконуються мрії, завжди знають їхню ціну. Просто з боку деколи не видно, що стоїть за цією мрією, яка трансформація відбулася з людиною. Про це не говорять словами, про це говорять мудрими і щасливими очима.

Як мріяти правильно?

Є ціна у твоєї мрії?

1 порада — Будьте конкретні

Уявіть, що Ваша мрія збулася. Що Ви думаєте і відчуваєте в цей момент? Що відбувається навколо, хто Вас оточує? Міркуйте не з позиції «я хочу» або «добре було б» – ця позиція фіксує Вас на тому, чого у Вас в даний момент немає. Формулюйте фрази в теперішньому часі (наприклад: я купую, я маю, я їду, я виходжу…) і в стверджувальній формі. Дуже часто, промовляючи бажане, ми говоримо не про те, чого бажаємо, а про те, чого не хочемо. «Я не хочу працювати в цій компанії…» А чого Ви хочете? Швидше за все, доведеться взяти ручку й папір і уважно поставитися до своєї мрії, підібрати слова, найбільш точно відображають бажане. Треба побачити деталі, нюанси, емоційні стани. Якщо мрія – це квартира, то вона повинна бути детально промальована: де квартира, в якому місті, яка квартира, скільки кімнат, на якому поверсі, хто власник і т. д.

2-й рада — Вірте

На цьому етапі можуть з’явитися сумніви: «чи Гідна я?», «Це може статися з кимось іншим, але не зі мною», «Раніше у мене не було, може і в майбутньому не буде?». Вірте і тримайте той стан, який Ви описали себе, уявляючи, що Ви будете відчувати, коли мрія здійсниться. На цьому етапі дуже допоможуть практики, пов’язані з розширенням і збільшенням пропускної спроможності всіляких благ. І ще, треба діяти з стану Віри. Наприклад, купити гарні фіранки в нову квартиру.

3-й рада — Відпустіть

Важливо не зациклюватися на мрії і не перевіряти Світ кожен день на здатність реалізувати саме Вашу мрію. Світ здатний! Не контролюйте Світ і способи реалізації бажаного. Все може бути реалізовано так, як ми навіть ніколи не змогли б спланувати. Не обмежуйте варіанти своїм баченням і контролем.

4 порада — Отримуйте!

Здається, що це самий простий етап, але це не так. Часом в одному кроці від мрії ми стикаємося з найскладнішим: зі своєю нездатністю приймати. Ми звикли мріяти, а не отримувати. Жити очікуванням щастя набагато безпечніше, ніж прийняти це щастя в своє життя. Щастя завжди несе в собі зміни і трансформації. І якщо поставити собі чесний питання: «А що, якщо моя мрія здійсниться прямо зараз? Готова я?» – то можна зрозуміти, відчути і пережити свою справжню готовність до бажаного, до виконання мрії. Або вибрати безпечне передчуття в очікуванні… Але якщо ваша відповідь: «Я готова!» – тоді мрійте без страху розплати за мрію! Світ завжди допомагав мрійникам, тим, хто ризикнув заплатити повну ціну. І саме їх вітрила завжди наповнені попутним вітром.

Джерело: http://salfetki.org.ua/