У чому щастя жінки? В гармонії, умиротворення і любові! Але сучасні жінки настільки занурені в роботу, побутові обов’язки, проблеми своїх рідних і друзів, що перестають приділяти увагу самим собі. Вони витрачають свої сили і час на інших, витрачають свою енергію, не встигаючи поповнювати її запаси, і в результаті часто відчувають себе змученими і спустошеними, роздратованими і втомленими (список можете продовжити самі).

Однак є й інші жінки: задоволені, розслаблені, сексуальні, наповнені, творчі, красиві, впевнені в собі, улюблені і щасливі. У чому ж їх секрет? Що вони знають і роблять такого, що недоступно іншим? Гаразд, не будемо зволікати і відповімо на ці питання: вся справа в жіночої енергії і тих практиках, які допомагають цю енергію накопичити, утримати і трансформувати в бажані речі (і йдеться не тільки про матеріальні речі, як ви розумієте).

Жіночі практики – це ціла система вправ, що дозволяють наповнитися жіночою енергією. Заняття можуть проходити в групах або індивідуально, спиратися на медитації, тілесно-орієнтовані практики, арт-терапію, включати різні вправи, візуалізації, афірмації, допомагають відкоригувати і поліпшити фізичний, психологічний та емоційний стан.

Сутність жіночих практик

На заняттях основна увага приділяється відновленню балансу енергій і їх правильної циркуляції. В сучасному світі жінка часто бере на себе чоловічі функції – заробляє гроші, приймає ключові рішення, несе відповідальність за сім’ю. В результаті відбувається розбалансування чакр і енергія в жіночому тілі починає рухатися за чоловічим типом.

Жіночі практики – невичерпне джерело енергії

У тих чакрах, де у чоловіка енергія рухається за годинниковою стрілкою, у жінок вона рухається проти годинникової стрілки, і навпаки. Крім того, функції чакр у чоловіків і жінок різні: перша, третя і п’ята чакри у чоловіків працюють більше на віддавання енергії, а у жінок – на прийняття, а друга, четверта і шоста у жінок працюють більше на віддавання енергії, а у чоловіків – на прийняття.

При гармонійної роботи чакр чоловік дає жінці безпека, гроші, соціальний статус, а жінка – насолода, любов і напрямок для реалізації ідей. При правильному взаємообмін енергіями чоловік і жінка живуть в гармонії і достатку. Якщо ж рух енергії в чакрах порушується, то виникають проблеми як на емоційному, так і на фізичному рівні – не складаються стосунки в сім’ї і на роботі, страждає інтимне життя, матеріальний достаток залишає бажати кращого, з’являються різні хвороби.

Через роботу з психікою і тілом жіночі практики відновлюють баланс енергій, допомагають жінці з’єднатися зі своєю жіночою сутністю. А високий рівень жіночої енергії дозволяє налагодити стосунки в родині, залучити підходящого чоловіка, нові можливості, гроші, щасливі події.

Види жіночих практик

Існує безліч різних напрямків, але в цілому всі практики можна розділити на три типи:

 • Тілесні практики
  У цю групу входять йогічні і даоські практики, динамічні медитації і вправи для інтимних м’язів.
 • Психологічні практики
  До них відносяться різні медитації, візуалізації, вправи, арт-терапія.
 • Енергетичні
  Цю групу складають тантричні і місячні практики, а також слов’янські ритуали, ведичні практики і т. п. Важливе місце займає кручення воронок жіночої сили і вправи на гармонізацію роботи чакр.

Користь жіночих практик

Якщо вам ще недостатньо мотивації, то прочитайте цей список.

Отже, жіночі практики:

 • усувають тілесні блоки і затиски, дозволяючи енергії текти легко і вільно;
 • сприяють виробленню естрогену, що робить фігуру більш звабливими, а руху сексуальніше;
 • допомагають відпустити образи, злість, негативні емоції, позбутися страхів і напруги;
 • гармонізують внутрішній стан, дарують спокій і умиротворення;
 • усувають «ментальний сміття», вчать розслаблятися і концентруватися;
 • наповнюють енергією, дають відчуття власної привабливості і впевненості в собі.

Коли проводити жіночі практики по наповненню жіночою енергією?

Жіночі практики можна проводити в будь-який час. Але для найбільшої ефективності слід враховувати періоди посилення спаду й енергій.

Жіночі практики – невичерпне джерело енергії

Жіночі енергетичні практики

Системи проведення практик:

1. За часом року

Весна – період пробудження енергії, літо – час активного її використання, осінь – накопичення, а зима – очищення. Крім того, кожну пору року посилює свою енергію: весна – енергію Дівчинки, літо – Коханки, осінь – Господині, а зима – Королеви.

2. За сонячним календарем

Від дня народження або від Нового року за китайським календарем відраховуються 12 рівних періодів. Кожен такий період символізує певну сферу життя, якої слід займатися в цей час (ритуал закладки Соляря).

3. За місячним календарем

Рух Місяця по знаках Зодіаку вказує на сфери життя, активність в яких принесе найбільші результати. Значення також мають фази місяця: на зростаючому місяці енергія збільшується, досягаючи свого піку в повний місяць, на щербатому – зменшується, приходячи до мінімуму в момент молодика. Тому добре робити практики на наповнення енергією на зростаючому місяці, а на щербатому – на очищення. Важливо враховувати й місячні дні, кожен з яких має своє значення та енергетичні особливості.

4. За часом доби

Вранці рекомендується проводити практики на наповнення енергією, вдень – на очищення, ввечері – на збереження і гармонізацію.

Неважливо, скільки вам років, привабливої жінку робить не молодість, а наповненість енергією. Наповнена жінка розквітає і притягує погляди, вона стає чарівнішими і сексуальніше, а в її життя приходять щасливі зміни! Займайтеся жіночими практиками самостійно або в групі однодумців і будьте щасливі!

Джерело: http://alpama.com.ua/